Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Adamkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Waldemar Adamkiewicz
Valdas Adamkus žadėjo būti tautos prezidentu, tačiau jo tvirtumas apsiribojo tuo, kad į kalėjimą pasodino kažkokį poezijos mėgėją

Adamkus, kitaip dar Valdas Adamkus, liaudyje - tiesiog Adamsas, kartais dar sako "Šliurė" ar "Tapkė", kiti netgi taria, kad "Brežnevas". Lietuvos prezidentas, netgi du kartus berods. Sklando dar kažkoie neaiškūs gandai, esą jis ne Valdas Adamkus, o anoks Waldemar Adamkiewicz ar tai kažkas panašaus.


Įdomūs faktai

Pagarsėjo tuo, kad kažkokiu būdu patapo Lietuvoj gyvenančiu piliečiu, nors išties tebuvo tik jo šliurės kažkur Šiauliuose. Taip pat, kad iki šiol besąs JAV piliečiu. Taip pat, kad kažkaip esą nedavė prezidento priesaikos, nes nesugebėjo jos pasakyti. Ir panašiai. Nežinom, kiek čia gandų spėjom išvardinti, bet jei žinote kitų - maloniai prašome papildyti.

Dar Adamkus labai pagarsėjo tuo, kad jam kažkoks kaunietis (Vytautas Stanaitis) atsiuntė Maironio eilėraštį, už ką buvo sučiuptas saugumiečių, nuteistas ir pasodintas į kalėjimą. Tai pirmoji ir vienintelė atkurtoje Lietuvoje byla, kai dėl eilėraščių ar šiaip politinių pažiūrų žmonės sodinami į kalėjimus.

Dar pagarsėjo tuo, kad susirado kažkokią patarėją, kuri prezidentūrai nupirko auksinius klozetus. Beje, tarp Adamkaus patarėjų buvo ir vėlesnis nušalintasis prezidentas Rolandas Paksas. Ir dar keli kažkokie patarėjai, įpainioti į kažkokias Turniškių NT aferas.

Taip pat Adamkus pagarsėjo tuo, kad bene pusę metų nesugebėjo nušalinti visiškai susikompromitavusio ir nusikalstama veikla įtarto VSD vadovo. Ir panašiai. Todėl nesyk teko girdėti, kaip dažnas žmogus Valdą Adamkų pavadina ne Šliure, o tiesiog Skuduru.


Politiniai sąryšiai

Valdas Adamkus stengiasi nesikišti į visokias intrigas ir ramiai užbaigti savo kadenciją. Tačiau prieš rinkimus kažkaip pareiškė savo paramą būsimąjai prezidentei Grybauskaitei. O paskui per televizijos žurnalistus išsidavė, kad balsavo ne už Grybauskaitę, o už Butkevičių. Taigi, iš to daromės atitinkamas išvadas.

O kiti gi dar įtaria Valdą Adamkų neaiškiai susijus, ar tiesiog būtai klastingai panaudotą anokio menamai valstybininkų klano...

Šiaip visokios citatos iš internetų prirankiotos apie Valdą Adamkų

  • Baikit tyčiotis iš senelio, jis ir taip jau nieko nesupranta, senas ligotas žmogus, leiskit jam kadenciją pabaigt!
  • Čia jaunimėlis dibilai ant Adamkaus pikti, nes Brežnevo neatsimena...

Adamkus. Post jo Exelencia Presidento

Baigęs visas ten kadencijas, ir nesistengdamas papulti dar vienai it koks Putinas, Adamkus, it normalus prezidntas, parašė kokią tai atsiminimų knygiūkštę, kuri tuoj pat sukėlė didelius šurmulius. Keletas ten aprašinėtų epizodų gi:

  • Zuokas kaip tais norėjo nureketuoti kaip tais maksimą, tipo pinigų reikėjo Adamkaus skoloms padengti - Adamkus pareiškė netyčia prezidentūron užklydusiam Nerijui Numavičiui atseit nieko neskolingas yra. Ši istorija kaip tais primena Šveiką kai anas prašė alimentų, kad gauti babkių savo ponui, kad arielkos kokios tai nusipirkti[1]
  • Adamkus treptelėjęs kojele nurodydavo teisėjams pakeisti teismo sprendimus


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.