Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dalia Grybauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Grybauskaitė)
Jump to navigation Jump to search
Grybauskaitės rinkimų plakatas, atrastas kažkur Internetuose. Deja, autorius nežinomas. Grybauskaitė tokia rinkiminė

Dalia Grybauskaitė (a.k.a. Magnolija, Piršlienė, Pirmoji ledi, karalienė Dalia pirmoji) - litvinų aukščiausioji senmergė, nuo 2009 m. iki 2019 m..

Kadangi Grybauskaitę rinkimuose vienaip ar kitaip parėmė belenkas, įskaitant berods ir Adamkų (katrasai vėliau kažkokiai TV parodė savo rinkimų biuletenį, taip išsiduodamas, jog balsuoja už socdemą Butkevičių), niekas net neabejoja, kad ši boba bus prezidente bent jau antrą kartą.

Jaunystė Komunistų partijoje

Kai Janutienė sugalvojo nufilmuot laidą apie raudonąją (čia tipo gal kruviną, - Ne tai reiškia svajoklė-komunistė, norinti visame pasaulyje pastatyti komunizmą. Tik atsiskyrę Lietuvos komunistai aiškiai parodė, kad jiems nepatinka rusiškas-kruvinas komunizmo statymas, o po to iš vis jo buvo atsisakyta ir nusileista ant žemės, Lietuvos buvę komunistai susivienijo su socialdemokratais, nors žinoma gal išliko kokios kuopelės su iškeliavusiu anapilyn Burokevičiumi priešaky.) Dalios preitį, Grybauskaitė taip įpyko, kad parodė Janutienei pora karatė judesiukų, taip išspirdama Janutienę iš TV3. Pasirodo, Dalia buvo viršesnė už Putino pakalikus. Ji jiems vadovavo taip, kad jie pasistengė, kad Lietuva būtų išspirta iš Sovietų Sąjungos. Galvojo kad Grybauskaitę išspirs kartu. Bet kur tau! Dalia kaip siurbėlė prisisiurbus laikės kol pati Sovietų Sąjunga, neperlipusi per žemą klaną, subirėjo. Dalia nesugebėjo susigalvoti rusiškos pavardės, todėl parmovė atgal į lituanų žemę.

Lietuvos ir Rusijos karas

Dalia Grybauskaitė 2015 metais paskelbė šaltąjį karą Rusijai - grąžino Lietuvon šauktinių kariuomenę, pradėjo ginklų pirkimą už milijonus jevrų. Mūsų karalienė - ypač drąsi, nes garsiausiai loja ir, kaip žinia, labiausiai skundžiasi.

Drąsi ir nepriklausoma nors jei ir toli iki Rusijos imperatoriaus Putino

Kažkaip daug kas pamiršo šios nuostabios nepriklausomos moters negražu akibrokšta, kai neatvyko į susitikimą su Amerikos prezidentu Lenkijoje. Tiesiog reikėjo iš anksto pranešti, gal pajuokaujant moteris neturėjo kuom apsirengti. Kartu parodė, kad Lietuvai nerūpi didžioji politika ir visai nenori būti įtraukta į jokius karus. Pasaulyje yra daugybė kitų valdymo centrų, ir nėra ko ten jiems laižyti užpakalius. Per esamus įvykius Sirijoje (trečią pasaulinį tikėjimo karą, kuriame kovojama su automatais) ir Auropai susidūrus su pabėgėliu srautu. Dalios drąsa ir nesupratimas padėjo atsiskleisti poniai Merkel ypač iš netikėtos pusės. Daugybė vyrų politikų (ypač slavų sparne) taip nieko nesuprato kas yra Auropos sąjunga ir kam ji reikalinga. Lietuviai užsiėmę savo gerovės didinimu. Ant dviejų aurų monetos briaunos užrašyta: Gerovė, Laisvė, Vienybė - tai kas rūpi Lietuvai. Neseniai buvo išleistos dviejų aurų monetos ant kurių užrašyta "AČIŪ". Tik jos gan retos, vis gi viena tokia pakliuvo ir į mano rankas. Taip, kad tai ne tinklo melas. Pipedija turi patikimą liudininką: Laisvąjį Briedį.

Čiūrka karatistė

Dalia giriasi, kad juodą diržą kažkur spintoj sukišus turi. Bet Vaišvila suabejojo. Pasižiūrėsime ar jos išspirimas bus vertas juodo diržo. Laikykis, Zigmuk!

Žiūriu Pipedijoje yra didžiulė spraga ir niekam nepakyla rankos surinkti medžiagą apie stiprų žmogų Rusijos imperatorių Putiną. Čia tik trumpai paminėsiu, kad Putinas irgi "čiūrka karatistas", tik jo diržo spalvos aš neprisimenu.

Politekonominė patirtis

Rusijos imperijos kunigaikštienė Prunskienė-Utiugova teisingai pastebi apie Grybauskaitę, kad šioji eilę metų vadovavo EU finansams, turėdama milžinišką įtaką, bet visiškai nieko nesugebėjo padaryti tam, kad Europa išvengtų krizės. Pastebėtina tai, kad nors ekspertai krizę pranašauti ėmė dar prieš kelerius metus, už EU finansus atsakinga Grybauskaitė viską tiesiog ignoravo, ne blogiau, nei lietuviškas Kirkilas. Dar daugiau - net ir prasidėjus krizei, EU taip ir nesukūrė bendro efektyvaus plano, skirto pasipriešinti krizei - o už tai, vėlgi, atsakinga EU finansų vadovė - Grybauskaitė. Tad akivaizdu, jog Grybauskaitė Lietuvoje paprasčiausiai bando pasislėpti nuo bėdų, kurių pridarė EU finansų sistemoje. Ir, tiesą sakant, ko norėti iš buhalterės, pas kurią supratimas apie valstybės finansus apsiriboja buku noru didinti mokesčius ir mažinti asignacijas socialinėms reikmėms.

Valatka gi rašo tiesiai šviesiai: Ne išimtis ir partinių bonzų dėstytojos, tapusios laisvos valstybės valdininke ir lyg stebuklinėje pasakoje akimirksniu pavirtusios gražiąja dešiniųjų karalaite, prigimtis. Tačiau reiškinys - sudėtingesnis, kad viena pašaipa ar vienu moralu pavyktų atidengti jo pjūvį. Kodėl kaip tik dabar, artėjant Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto dvidešimtmečiui, prezidento rinkimai pirmąkart virto farsu, kuriame pergalė iš anksto paskirta europinėmis plunksnelėmis apkaišytai gudriai prisitaikėlei? Kodėl per 20 metų Lietuva neišaugino nė vieno kandidato, galinčio tapti ir lyderiu, ir moraliniu autoritetu?

O man tai ji kuo toliau - tuo gražesnė. Labai glamūriška storulė. Nežinau, ar čia ji auga ir moteriškėja, ar aš senstu.

Žinomiausios citatos

  • Aš ne lesbietė (prieš rinkimus)
  • Aš nedirbau KGB (prieš rinkimus)
  • Nuo kritikos iki valstybės griovimo - vienas žingsnis (per savo inauguracinę kalbą pasisakydama apie kritikuojančius) Suprask - pipedija griauna valstybę.

Potraukis ryšių technikai

Dalia naudojasi tiktai Skype, kad Valstybės Saugumo Departamento mergaitės negalėtų pasiklausyti jos intymių pokalbių su kitomis mergaitėmis.

Ekonominės žinios - Grybauskaitės pasisakymai

(atskiras skyrelis išskirtas todėl, kad Grybauskaitė tokia Grybauskaitė)

  • Padidintas PVM nuosmukio laikotarpiu tiesioginės įtakos verslui neturi, nes kainos dėl smunkančio vartojimo ir taip mažėja (šios citatos pakanka viskam).


Laimėjo Prezidento rinkimuose 2014 m.

Už Grybauskaitę!


FHM pagamino keletą plakatų apie Grybauskaitę:

Pipedija moka ir gražesnių sukurti!


Visokie external linkai apie Grybauskaitę: