Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2009

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2009 - tai mūsų eros metai, kurie atėjo po 2008, o gi paskui atėjo 2010, tai viskas kaip įprasta, metų skaičiavimas šiais metais irgi nenusimušė.

2009 - Pipedijos ir Krizės metai, gi prasidėję dar riaušėmis, o pasibaigę visuotiniu pensijų mažinimu. Ką dar gi galim pasakyti apie šiuosius? Gi mes išprognozavome, kad prezidentė bus ne kas kitas, o Dalia Grybauskaitė, dar straipsnį apie ją parašėm, kaip jau apie esančiąją, nors laiko iki rinkimų - ojojoj, kiek buvo. Nes Pipedija - pranašinga!

Taigi šiais, 2009 metais atsidarė Pipedija, ir kovo 18 dieną, tiksliau dar naktį atsirado jos pirmasis straipsnis apie tokią sriubą, vadinamą bybiene. Tai aišku niekas netikėjo, kad iš Pipedijos gausis kažkas gero, bet štai jau gyvuojam ne vienerius, ne dvejus ir ne trejus metus, o daug ilgiau, ir vis nenudūstam, o tiktai gerėjam (nors neabejojam, kad daugelis pasakytų atvirkščiai). Atrodytų, nekaltas kulinarinis straipsnis 2021 metų duomenimis jau yra perskaitytas daugiau kaip 92 tūkstančius kartų. Tai čia ta proga štai jums ir prašom, ir dargi visame gražume, ir dar taip, kad maža nepasirodytų.


Svarbiausi 2009 metų įvykiai

  • Šiais metais buvo paleistas bitkoinas, kuris tapo matomai pačia didžiausia XXIa. afera iš visų mums žinomų. Nieko nereiškiantys kompiuterių išgeneruoti skaičiai buvo tarpusavy sumesti krūvon ir pavadinti blokčainais, o tada imti pardavinėti už vis didesnius ir didesnius pinigus. Ilgainiui nuo proto nušokę durniai ėmė pirktis kompiuterius vien tų skaičių generavimui, išleisdami krūvas pinigų elektrai ir tapdami vienais iš didžiausių elektros naudotojų pasaulyje. Nukvakimas tęsėsi daugybę metų, tarpais vis atsigaudamas ir atsigaudamas. Nuo to nukvakimo paskui nukvako ir nemažai didžiųjų bankų, ėmusių kišti pinigus į visokias kriptovaliutas. Bet tai jau buvo vėliau. O pačiais 2009 metais tie bitkoinų platintojai visiems vis dar atrodė kaip kažkokie durniai.
  • Susikūrė BRICS ekonominis blokas, kuris vaizdavo, kad bando daryti ekonominę įtaką kartu, bet išties jokios bendros įtakos nedarė, nes žiūrėjo tik savo interesų. To bloko valstybėmis tapo Brazilija, Rusija, Indija, Kinija ir Pietų Afrika.
  • Kiaulių gripas, viena iš bjauresnių gripo atmainų susidarė Pietų Amerikoje ir ėmė plisti po pasaulį. Tiesa, nors ir bjauresnis šitas gripas buvo, bet praėjo per Lietuvą nelabai pastebėtas, nes visgi tik gripas.


Senos naujienos apie 2009 metus

Visi, kaip ir kiekvienais, tikisi, kad kiti metai bus geresni. Tačiau seimas ir elektros kainos tegalėtų pasakyti "Cha, jo jo, bus labai gerai. Tik palaukit".

Dargi, juk 2009 esti Lietuvos tūkstantmetis! Tačiau dabar niekam nebeįdomu nei anokie tūkstančiai nei šimtai - geriau kokią laidą apie Drąsių Kedį pažiūrėti. Gan ironiška, kad Lietuvos tūkstantmetis Lietuvai buvo vieni blogiausių metų.

Prieš 2009 buvo 2008 metai, o prieš šiuos - 2007 metai, apie kuriuos irgi labai svarbi informacija. Po 2009 metų bus 2010 metai, kurių skaičius vienetu didesnis.

Įdomybės apie 2009 metus

  • Sudėjus visus 2009 metų skaitmenis, gaunasi skaičius vienuolika arba 11 kurio abu skaitmenys yra vienodi
  • Abu viduryje esantys nuliai irgi yra vienodi
  • Sudėjus tuos nulius su 11, visvien gaunasi 11
  • Sudėjus 11 skaitmenis, gaunasi 2, kuris yra pirmas 2009 skaitmuo
  • Jį sudėjus su paskutiniu skaitmenimi, vėl gaunasi 11
  • Štai tokia gaunasi numerologija, o taip pat ir akivaizdi magija ir mistika, kurios čia iki galo paaiškinti negalime

2009 metų mėnesiai

2009 metais buvo šie mėnesiai: