Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kriptovaliutos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kriptovaliuta - tai čia kada visokie hipsteriai, susidėję su kompiuterastais prisisvaigsta, kad pinigai gali būti uždirbami nedirbant, nes nesvarbu, kad yra realus koks nors turtas, nes svarbu tik tai, kas yra internetuose. Tada tie svaigalai pavirsta į kažkokius skaičių generatorius, o tada kiti panašūs hipsteriai ima vieni iš kitų taip sugeneruotus skaičius pirkti. Tai vat tie skaičiai ir vadinasi kriptovaliutomis.

Pirma iš tokių kriptovaliutų buvo bitcoin, kur buvo pripainiotas bitkoinų generatorius ir jų perdavimo apskaitos priemonė - toksai blockchain. Niekas nesuprato, nei kaip tie bitkoinai skaičiuojami (arba kasami), nei kas tas blockchain yra, bet kadangi hipteriai, patys nesuprasdami, vis visiems aiškino kaip čia viskas tobula, tai žodį įsiminė.

Pipedija čia praneša, kad visas blockchain yra banalus įrašas apie tai, kas kokį random skaičių kam pervedė, t.y., tiesiog buhalterinis įrašas ir viskas. Taip, jūs teisingai supratote: tie hipsteriai su kompiuterastais buvo tiek atsilupę, kad netgi elementariausią buhalterinę apskaitą bandė iširasti nuo nulio. O paskui aiškino kitiems tokiems pat bukiems atsilupėliams. Vat ir visas tas blokčainas.

Tai štai jums ir visos tos kriptovaliutos. Galite jau suprasti, kad tai tiesiog aferizmas ir tuščia vieta.

Vienok pakolei kilo didelis bumas, daug visokių priedurnių supirkinėjo tuos bitkoinus, keldami jų kainą, o taip radosi ir burbulas, tai kai kurie gudresni iš to burbulo užsidirbo gerus pinigus. O dar kai kurie, kurie nesusiprato laiku išeiti ir paskolų prisiėmė - tai užsidirbo geras skolas.


Pipedijai žinomos kriptovaliutos

Štai jums sąrašas žinomiausių kriptovaliutų, su kuriomis jums gali tekti susidurti: