Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bitcoin

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bitkoinai)
Jump to navigation Jump to search
Bitkoinai netgi rankomis nepačiupinėjami - tai reiškia, kad jūsų investicijos sunaikinti neįmanoma!

Bitcoin arba BTC - gi tipo alternatyvi valiuta, sukurta 2009 ir paskui po kokių gal 6-7 metų virtusi neįtikėtinu burbulu, ant kurio subankrutavo jau krūva žmonių, bet kai kurie - užsidirbo milijonus.

Bitkoinai - ale tokia valiuta, kur nėra jokių banknotų beigi monetų, beigi labai mėgstama valiuta visokių hipių ir dibilų, kurie įsivaizduoja esą Sorošais, nesgi nusipirko vieną ar du bitkoinus irgi užtatai vaizduoja baisius investuotojus. Dar ir pati santrumpa "BTC" čia yra kilusi iš normalių pinigų pamėgdžiojimų, nes tieji rašomi trimis raidėmis, pvz., USD ar LTL.

Tai ir Pipedijos investicinis fondas, pasidavęs madai, investuoja į bitkoinus. Investuok irgi užtatai gauk 20% daugiau, nei įnešei!


Kas yra Bitcoin ir kodėl tai veikia

Savo esme bitcoin tėra kompiuterio sugeneruotas random skaičius, ar tiksliau - beveik random. Tie skaičiai kažkokiu būdu aptemusiose hipsterių smegeninėse tampa kažko verti, tai tada tie hipsteriai ima pisti vieni kitiems protą apie tą verte, kolei pripisa protą tiek, kad patys ir patiki. Taip tie random skaičiai gauna kažkokią vertę - ir bitcoin stebuklingai pavrsta kažkokia tai stebuklinga valiuta, pinigais ir panašiai.

Fenomenas su bitcoin tebuvo tas, kad Dunning-Kruger sindromo aukos buvo tokie buki ir jų buvo tiek daug, kad anie įtikėjo, jog viską žino geriau, nei realūs programuotojai, taip kad ėmė kišti į tą nesąmonę savo pinigus, prisiieškodami dar daugiau panašių nieko nesuvokiančių durnių.

Aišku, anksčiau ar vėliau viskas turėjo baigtis žlugimu, tai taip ir baigėsi.

Vienok be bitcoin, atsirado ir krūvos kitų kriptovaliutų, kur irgi su visokia blockchain esą "technologija". Tai visi ant bitcoin padegę dibilai greitai nubėgo prie kitų kriptovaliutų.

Pipedija čia prognozuoja, kad dar po kelerių metų baigsis ir tei blockchain, ir bitcoin, ir kiti absurdai. Bet kolei kas koks nors Artūras Zuokas dar kuria kažkokias tokias naujas bitcoin tipo nesąmones ir skelbia, kad Vilnius tapsiąs kažkokiu tai pasauliniu šios blockchain aferos centru[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.