Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Artūras Zuokas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Artūras Zuokas - pats geriausias ir tikriausias Vilniaus Meras, nes dar nei vienas kitas nepadarė tiek, kiek padarė šis. Vilnius gražėja ne dienom, o valandom, oranžiniai dviračiai dauginasi, o vilniečiai džiaugiasi, kad miestas vis labiau atitinka gražiausias Pipedijos vizijas, kokios tik kyla džiugiausiais proto nušvitimo momentais.

Grįžęs iš tremties Lenkijoje Artūras Zuokas lipa ant šarvuočio savo šiknalaižiams pacūkams ištikimiems rinkėjams rėžti ugningos rinkiminės kalbos

Artūras Zuokas - tai toks Zuokas kuris yra Abonentas, bet tai neteisybė, nes niekas to juk neįrodė, o jei ir nusprendė, tai netikime tuo. Teismas gi nusprendė, kad jau teistumas dabar yra panaikintas, kadangi laiko tarpas praėjo, taip kad viskas yra netiesa ir nieko tokio nebuvo[1].

Taip pat anas - buvęs ir vėl esamas Vilniaus meras, bėglys, nes buvo pabėgęs į Lenkiją. Zuokas turi savo blog`ą, kuriame rašo visokias nesąmones. Labai gynė šilumos kainas, o paskui dar nuvažiavo pas Gazprom derėtis, kad esą visos dujos į Lietuvą būtų vienaip, o štai kokiam gal Rubicon - pigiau, nei kitiems[2]. Paskui, tiesa, taisėsi, kad ne Vilniaus šilumos gamintojams, o šiaip Vilniui, bet čia ir taip viskas aišku, kad visų gerovei.

Artūras Zuokas


Melas apie Zuoką, skleidžiamas visokių negeranorių

Anksčiau Zuokas pagarsėjęs socialine akcija oranžiniai dviračiai, kai beturčiams vilniečiams nemokamai pridalino dviračių, o paskuj gandai sakė, kad per draudimo bendrovę babkių biškį išsiplovė. Paskuj dar gandai meluodami sakė, kad Zuokas - vagis, nes pavogė Siemens areną. Nu dar kiti gandai meluoja, kad Zuokas gauna atkatą iš Rubicon, svajoja apie tramvajų ir dar ten kažkuo užsiima, nes vis kišasi į transporto reikalus - tai ten kokius nors valdiškus taksi susigalvoja, tai ten mikroautobusus sumano uždraust...

Zuokas tapo pirmuoju seimo nariu, savo noru atsisakiusiu mandato, su kuom jį ir sveikinam - tapo Vilniaus meru, kas yra gal praktiškiau kaip nors. Gyvena nuosavame name Užupyje, taigi, kai sakoma, prie meno, nes rajonas toks.

Teismas nustatė, kad Artūras Zuokas yra Abonentas, o iš tiesų jis - beveik vienintelis ir tikrasis liberolas Lietuvoje, nes žino, kad valdžiai nedera kištis ten, kur gali veikti verslas, todėl kai koks verslas turi gauti teisę veikti be valdžios kišimosi, jei taip jam labai reikia.

Dar sklando gandas, kad esą Zuokas - tai visai ne tas pats, kas Artūras Zuokas, nes čia jau kažkokie susidvejinimai. Kita vertus, gali būti, kad Pipedijos autoriai girti rašė ir susipainiojo.


Zuokas - toks Zuokas


Tokį vaizdą trasoje Užupis - Vilniaus savivaldybė galėdavo paregėti Vilniaus svečiai ir gyventojai. Bent jau tie, katrieji neskiria Artūro Zuoko nuo tiesiog Zuoko.
Jis tyliai sklendi tuo elektriniu vėžimėliu žemyn savo kuriniu - Gedimino prospektu. Baubingai svyra pirmyn. Išskleidžia vampyro skvernus.

Senos naujienos apie Artūrą Zuoką

Pipedija drįsta prognozuoti, kad Zuoko reitingai smarkiai kils ir jis sugrįš į valdžią su trenksmu. Tai ir pamatysim per artėjančius savivaldybių rinkimus, kuriuose, beje, anasai su Pipedijos pagalba kažkokių dibilų buvo išrinktas ir vėl meru patapo. Bus puošnus Vilnius!!!

Upd.: kaip visada, Pipedija buvo teisi, nes Zuokas grįžo ir tapo meru.

Dabar jau Pipedija nieko negali prognozuoti, nes Zuokas neprognozuojamas, tą visi mato.

Žinomiausios Zuoko pratarmės

"Valstybė neturėtų eksploatuoti darbo žmogaus" (liberalas Zuokas nurodo kiemsargiams mokėti didelius atlyginimus[3])


Artūro Zuoko žaidimai:

O vieną kartą, kai dar buvo antrąkart Vilniaus meras, papuolė gi ant reanimacijos[4]. Betgi iš vakaro mirštantis Zuokas ryte pasijuto puikiai kaip niekad! Tai tikras stebuklas! Jis juk - vampyras. Nemiršta. Išbėgęs iš palatos pilnas jėgų kibo į darbą, tik kad visokie ten koncervai jojo didį triūsą niekais it Donelaitis sniegą pavertė[5]. Šveiko laikais gi simuliantus sėkmingai klizmomis gydydavo, dabar kalbama, kad gerai anys gyja nuo otkatų, ypač jei jie sudėlioti į priekį.


Visokie teisybės beigi neteisybės citavimai apie Artūrą Zuoką

  • Piktadarysčių tiek daug, kad nespėju metraštį rašyti.(Metraštininkas Andrius)


O čia jau kai gerklė nuo kalbų išdžiūsta ir pereinama prie darbų. O jusgi tiesiog raskite 10 skirtumų arba atsakykite, kas gi tas per velnias Fotožopas, kursai lygtai toks žydras persiokioja Artūrą iš už nugaros?(P.S. Ši žinia pasirodė vėliau visuose įmanomose masmedijose, bet Pipedija ją paskelbė anksčiau, tad yra pagrindo manyti, kad viskas buvo kopijuota negražiai)

Zuokas ir Snoras

Žlugus Snoro bankui Zuokas pareiškė, kad sumokėti skolos nesirengia, kuri buvo paimta tenais. Ir aplamai Zuokas pareiškė, kad Vilnius skolų nemokės, nes neturi pinigų[6][7]. Puikus liberalistinis požiūris gi į ekonomiką, gi atsispindi.

Aplamai Zuoko požiūris į ekonomiką paprastas kaip penki centai - vat prapiso kažkaip Vilnius melejardą - ir dar nori vieną prapisti, o kai jam jo neduoda gi - žliumbia kaip beržine koše pakšteltas vaikas[8].


Artūras Zuokas ir Rusija

Artūras Zuokas sako, kad dėl Rusijos karinio įsiveržimo kalta JAV ir NATO, bet tai ne Artūras Zuokas sako

Visi Artūro Zuoko sąryšiai su Rusija - grynas melas, tą tai jau kiekvienas žino. Aišku gi, kai Viktoras Janukovyčius buvo nuverstas kažkur Ukrainoje, o tada Rusija surengė okupaciją Kryme, įsiveržusi savo karinėmis pajėgomis ir užpuolusi Ukrainą, tai kaip sako, savo Feisbuke kažkokiame pranešime Artūras Zuokas šitaip bylojo, kad dėl Rusijos agresijos kalta JAV irgi NATO, nes rašinėjo netinkamai kažkokiame Tviteryje:

"Rusija turi leidimą, bet papildomų pajėgų daugiau, negu ji ten turi, nėra atvesta. Jeigu atkreiptumėte dėmesį ir situacija paaštrėjo tik po to, kai išėjo JAV prezidento pasipiktinimas, NATO sekretoriaus pareiškimai Twitter. Ko buvo galima tikėtis iš Rusijos po tokių procesų? Draugiškų rankų paspaudimo ir sėdimo prie stalo? Manau, kad dar yra priemonių išvengti karo, nes per Ukrainą į Europą patenka beveik 75% dujų, derėtis yra dėl ko"[9].

Tai paskui paaiškėjo, kad visiškai ne Artūras Zuokas tai rašė, o kažkaip jisai susidvejino ir rašė ne jisai, o kažkoksai Meras Zuokas, kuris buvo ne jis, ale gi paskui kažkas sakė kokius tai gandus, kad truputį prieš tai patsai Zuokas tą aiškino per kažkokią Info TV.

Zuokas Artūras visame gražume prieš savivaldos rinkimus


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.