Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilniaus meras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vilniaus meras - Vilniaus valdžia. Pipedija žino bent tris Vilniaus merus: vienas vogė ir nedirbo, kitas vogė ir dirbo, o trečias nevogė ir nedirbo. Tai gal kitokių ir nebūna? Gal ir būna, bet vis dar trūksta įrodymų prokuratūrai bei kitoms įstaigoms.

Po daugelio metų ėmė ir reikalai pasikeitė - Vilniaus meru dabar yra Valdas Benkunskas, kuris atrodė, kad tyliai sau dirba miesto taryboje, kažką tenai daro, o dabar - štai jums ir prašom. Pasidarė Vilniaus meras.


Praeities reminescencijos apie Vilnių ir jo merus

Prieš kokį dešimtmetį Vilnius turėjo gal milijardą, o jau gal ir du skolos - nelabai gi net aišku, kiek išties išvis, nes tie pinigai nelabai susiskaičiuoja, o gal ir neskaičiuoja jų. Aišku gi tik tiek, kad skolos vis didėjo, o kuris meras dėl to kaltas - visiškai neaišku, nes visi vaizduoja nekaltus. Konservatoriai gi baksnoja pirštais, jog labiausiai skolos augti ėmė tada, kai atėjo Abonentas.

Čia ryškiai bus mero kėdę kažkas prakeikęs...

Tai vat vis keitėsi ir keitės Vilniaus merai, tai jau daugelis kalbėjo, kad greitai Vilniaus meras bus kaip eilinis Kauno meras, kur vis kaitaliojasi, bet vienok tada ėmė ir pasikeitė rinkimų tvarka: vietoje to, kad merai būtų renkami miesto tarybos, nuo 2015 atsirado tiesioginiai merų rinkimai. Ir štai tada visos kortos susivartė, apsviertė, persimaišė ir viskas pasikeitė.

Štai taip Vilniaus meru tapo anoksai Remigijus Šimašius, kuris pagarsėjo tuo, kad per aštuonis metus sugebėjo įvesti Vilniuje gatvių siaurinimą, kažkokią tvorizaciją bei darnųjį judumą. Kaune gi atėjo valdžion toksai Visvaldas Matijošaitis, tai tenai irgi merų kaita pasibaigė.

Na, o paskui matyt vilniečius nesąmonės užkniso, tai išsirinko į merus Valdą Benkunską, mat tasai žadėjo, kad Vilnius jau būsiąs be cirkų.


Pipedijai žinomi Vilniaus merai

Anksčiau jau ne vienas Vilniaus meras yra buvęs, tai čia jums pateikiame sąrašą:

Kaip matome, čia puiki daugkartinių merų ketveriukė susidarė - Rolandas Paksas, Artūras Zuokas, Juozas Imbrasas ir Remigijus Šimašius - visi liberalai arba liberolai įvairūs.

O dar prieš tai, kai būdavo Vilniaus merai, tai regis merų net nebuvo, nors gal čia ir neteisybė pasakyta, o buvo savivaldybės tarybos pirmininkas. Tai juoju buvo tūlas Arūnas Grumadas.

Nuorodos

Kadaise buvo kažkoksai tai internetas, kuris vadinosi kaip "Vilniaus Meras" ar kažkaip panašiai, tai ten buvo lyg ir visos škados surašytos, kokios tik pridarytos, bet dabar tai jau to nebėra, nes nesusimokėjo gal pinigų, o gal dar kaip užkliuvo, tai ir užsidarė. Tai štai jums ir prašom - viskas praskolinta, netgi internetai.