Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2023

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "2023" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

2023 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2022 ir prieš 2024 metus. 2023 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi. Vieni iš vis prastėjančios ekonomikos ir besitęsiančio Rusijos-Ukrainos karo metų.

Šitais metais įvyko nemažai visokių įvykių, bet bene garsiausias visoje Lietuvoje - kad per savivaldybių rinkimus buvo triukšmingai ir vienareikšmiškai iš sosto išverstas tasai Vilniaus meras, katro užmąstymu visur buvo diegiamas gatvių siaurinimas, tvorizacija, darnusis judrumas ir kiti valdiški kliedesiai. Taigi, nauju meru patapo Valdas Benkunskas, tai vilniečiai labai atsikvėpė, kad šitų nesąmonių gal jau daugiau nebebus.

Bet, deja, jos vis toliau tęsėsi, nes, pasirodo kaip sako zuokiniai, Benkunskas gi tėra Šimašiaus sėbras, tai ir diegė tas pačias darniojo judrumo ir kitokio panašaus šūdo idėjas... Tai mes dar pažiūrėsim kitais metais, kai baigsis ankstesnių, prie Šimašiaus užsuktų projektų finansavimas - ar tebesiaurins gatves, ar išplatins, kaip jau kelias išplatino skubiai išsyk po rinkimų.

O dar visgi garsiausias 2024 metų įvykis visgi buvo NATO viršūnių susitikimas Vilniuje, per kurį suvažiavo ir suskrido tiek užsienio valstybių vadovų, kiek nėra buvę per visą Lietuvos istoriją. Trumpam laikui Lietuva visai ne perkeltine, o labai tiesiogine prasme pavirto į pasaulinį galios centrą visais būdais, kaip bevertinsi. Kai kurie sako, kad vienu metu čia buvo apie 70% visos planetos karinės galios ir apie 80% pasaulio finansų kapitalo valdančių valstybių vadovai - pradedant JAV, Jungtine Karalyste, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija ir panašiai ir baigiant susijusių šalių vadovais - kaip kad iš Japonijos ir Pietų Korėjos atvykusiais.

Pasiruošimų vyko tiek, kiek dar nebuvo, o vilniečiai matė ir realių antiteroristinių treniruočių su dešimtimis sraigtasparnių, išlaipinančių speicialias pajėgas ant visiškai netikėtų atsitiktinių daugiabučių stogų, kiaurą parą skraidančius viršgarsinius naikintuvus ir daugybę policijos pajėgų ne tik iš Lietuvos, bet ir likusios Vakarų Europos. Visokie šitai matę vatnikai po to ilgokam laikui užčiaupė savo srėbtuves ir ilgai nedrįso nieko vapėti apie tai, kad NATO čia kažko negins ar kad NATO pajėgos silpnos.


Upd. Vos 4 valandos iki Naujųjų 2024 metų!

Upd. Jau 1 valanda liko, taip kad sveikinam jus su naujaisiais 2024 metais!!!

Upd.: ką tik iškapstėm dalį informacijos, ir sužinojom, kokie mėnesiai buvo 2023 metais:

Upd.: Laimei, pasaulio pabaiga neįvyko ir 2024 metus pasitiksime sėkmingai. Žodžiu, dar vienas smūgis visiems antivakseriams, maršistams, kacapams, pseudoastrologams ir astrolohams.

Pipedija negali pasakyti, kiek ir kokių mėnesių bus 2023, nes nežinome, kurį mėnesį įvyks (ir ar išvis įvyks) pasaulio pabaiga. Mūsų laiko mašina sugedo, todėl ir prognozės šiuo metu stringa.

Įdomybės apie 2023 metus

Štai kokių įdomių matematikos beigi numerologijos įdomybių apie šiuos metus atradome:

  • 2023 yra tokie skaitmenys, kaip kad 0, 3 ir 2
  • Paradoksas ir keistas sutapimas - skaičius 2 čia kartojasi lygiai 2 kartus - tiek pat kartų, kiek pats ir reiškia
  • Sudėjus visus 2023 metų skaičius, gaunasi skaičius 7, kurio šiuose metuose nėra

Kažkokie pasenę kliedesiai apie 2023/2024 metus

Kaip pranešė žurnalizdai, mokslininkai teigia, kad 2023 metais įvyks Pasaulio pabaiga, todėl jau 2024 metų nebus, todėl išties 2023 metai jau yra paskutiniai. Tie patys mokslininkai astrologai tvirtina, kad šitą kartą Pasaulio pabaiga jau bus mokslo patvirtintas ir neabejotinas faktas, todėl tikrai čia nerimauti neverta, nes Žemės katastrofa neišvengiama ir susidūrimas su Nibiru tikrai įvyks.