Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Italija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tie Italijos stilistai tokie stilistai...

Italija - čiagi Europos šalis, mat primenanti bobiško bato pavidalą, makaronų, visokių tenai picų ir madų pyderų valstybė, kurią supa Viduržemio jūra - visame gražume prie Pompėjų miesto (ogi to pačio, kur didžio vulkano buvo užterštas, Pizios bokštą pavertusio). Dar mat būtent joje įsikūrusi kunigų valstybėlė - Vatikanas.

Tataigi Italijos gyventojai - italai, kurie neretai visokių turistų būna pavadinami makaronikais. Manoma, didžioji dalis makaronikų priklauso keistai, niekam nežinomai organizacijai - Cosa Nostrai kažkokiai, dar untermenšų lygtai mafija vadinamai, o ūbermenšų neva - seimu. Bet tai, ko gero, tiktai dibilų ir marginalų kliedesiai, nes Italijos gyventojų skaičiai nuolat auga, tai tai visokių tenai lietuvių, kiniečių privažiuoja ir teršia garbingą italų vardą savo gandais, nori prikišti neva kalbų įvairiausių.

Italai mat labai dievobaiminga tauta, apstu krikščionių, mažai ateistų, neva inkvizicijų išvaikyti jau senais popiežių laikais.

Italijos ekonominis lygis aukštas, visi gyvena solidžiai ir net nepastėbi baisiųjų pagalvių mokesčių ir netgi PSD su infliacija, visi laimingi, emigrantai plūsta iš visų pusių. Yra kuo pasigirti bei pasidžiaugtimž, taigi Italija dar - stilingų madailierių, ugdančių mat tikrąjį vyriškumą, šalis.

Bet ne viskas auksas kas auksu žiba. Pasirodo Italija yra antra po Graikijos Evrosojuze labiausiai prasiskolinusi valstybė[1], garbinga PIIGS organizacijos narė. Tai aniems dabar teks penkias kartas vien makaronais misti kol šitokią skolą atiduos.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.