Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagalvės mokestis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai štai vat jums ir atsakymas, ką daryt, jei norit mokesčių nesumokėt. Tai čia alegoriškai matome vargšę supyzdintą Lietuvėję, katroji atlieka Laisvosios Rinkos aptarnavimo aktą, patenkindama Bubiliaus Kybį

Pagalvės mokestis buvo kažkadais išrastas, kaipo toksai gudrus būdas įdarbinti visus, kas nedirba. Nes buvo visokių smulkių ūkininkų daug ir šiaip visokių, tai aniems gudrūs dvarininkai, kartu su bažnyčia uždėjo devintinę kartu su pagalvės mokesčiu.

Tai visa esmė buvo labai paprasta, kad mokėt privalo ir tie, kas pinigų neturi, o kadangi pinigų neturi - tai skola išsyk, tai taip ir žemę atimt galima, ir kitą turtą, o paskui, jau kai nieko pas žmogų nelieka, tai į baudžiavą paimt ar panašiai, nes logika paprasta: mokėk tiesiog už tai, kad esi, o kai nesusimoki - tai tave išparceliuoja ir į vergiją, tai tada turi eiti lažą. Labai paprasta logika.

Tai dabar valdžia susigalvojo, kad visi PSD turi mokėti, tai irgi akivaizdus pagalvės mokestis, kaip sakant - už orą. Tai dabar paklauskite, kokius čia valdžia planus turi, kai paaiškėja, kad keli šimtai tūkstančių žmonių Lietuvoje patampa už nieką skolingais krūvą pinigų.

Tai irgi logika paprasta, kai jau lažo neliko, tai visi privalomai turi eiti į darbo biržą, o tenai - privalomai darbintis, kokį darbą tau pasiūlys. Tai vietoj to, kad pats galėtum suktis, tokiu būdu turi tapti sistemos vergu ir dirbti visokiems vertelgoms. Taigi viskas logiška. Tai irgi negalvokit, kad čia juokai kokie, nes pramonininkų konfederacijos vadovas Jonas Guzavičius jau taip ir siūlo, kad visus šituos, kas bedarbiais registruoti, siųsti privalomiesiems viešiesiems darbams[1].

O dar būna, kad koks nesusipratėlis naiviai klausia - "Už ką mokėti mokesčius, kai jie jau sumokėti?"