Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pyderai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search


 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Seksualiai susijaudinęs pyderas

Pyderai - bendrinis internautų pavadinimas. Dažnai painiojami su Anonimu. Skiriasi nuo pastarojo tuo, kad neturi išskirtinių bruožų, kurie nuo pastarojo juos skirtų: vienodai plūstami, vienodai apibūdinami, o kai pakapstai, tai ir su jokiu konkrečiu žmogumi nesusiejami.


Tautosaka

Lietuvių liaudies tautosakoje pyderai žinomi kaip šikiniai arba šūdastumdžiai. Gražesne forma sakytina atbuliokai. Svarbu nepainioti pyderų su pederastais (nors paklausus apie skirtumus, neverta tikėtis rišlaus atsakymo).


Šiaip visokie pastebėjimai

  • Skirtingai nuo baltųjų heterolietuvių pyderai laisvalaikiu žaidžia ne krepšinį, o šiknadraskį - vieni tikrą, kiti menamą, pastarieji neretai dar pavadinami troliais.
  • Ne kiekvienas pyderas yra gėjus, o ne kiekvienas gėjus yra pyderas, o jei paanalizuoji, tai paaiškėja, kad tarp tų ir anų išvis jokios koreliacijos nėra.
  • "Aš esu pyderas!" - taip dažnas Pipedijos autorius galėtų sušukti, tai visi nutartų, kad tiesą pasakė...


Dar pyderai įvairiomis prasmėmis

Kaip dar sakoma - būna pyderai gerąja ir būna blogąja prasme. Tai kur gerąja, tai nežinom, o kur blogąja prasme - tai jau tikrai akivaizdu, kad ne gėjai, o kažkas visiškai gal net ir priešingo.

Gal geriau padėtų susiorientuoti tose orientacijose kokia istorija apie tai, kuo skiriasi pyderai nuo visų kitų - tai pasakojimas apie tai, kaip pyderas Luka Magnotta kažkokį kinietį įsiviliojo į viešbučio kambarį ir ką su juo padarė. Nes čia štai ir supranti, kad skirtumai kažkokie kardinalūs ir priešingi.

Citatos apie pyderus

  • eik nachui pydere (nežinomas komentatorius)
  • ar čiulpi po analo? (Kryptaw)
  • Jau kad tu pyderas kurva tai ir žabalis mato (nežinomas intelektualus Pipedijos užklydėlis)