Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Gėjus)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Gėjai jau šimtus kartų buvo užlaužę Pipediją. O neseniai ėmė platinti štai tokį plakatą. Todėl Pipedijos autoriai turi įtarimų, kad gėjai kažko pyksta

Gėjai, neretai vadinami atbuliokai - tai tokie vaikinukai, turintys tiesiog analinę lytinę konstituciją vyriškos lyties homoseksualai.


Priežastys

Kaip manoma, sutrikimas galimai genetinis. Susijęs su homoseksualia dichotomine analinės-genitalinės disordijos aktyvacija. Pasireiškimai būna lytiniai (analinių ir genitalinių funkcijų sukeitimas) bei psichologiniai (analinių ir genitalinių funkcijų psichologinis sukeitimas).

Dažnai galima išgirsti tokį gėjų pasiteisinimą "Ar galima mane kaltinti gėjumi jeigu moderuoju gėjų kanalą?" Šis gėjus beabejo priklauso naujajai gėjų rūšiai, madingas-pedikas.

Gydymas

Štai toks mielas vaikinas, gal nelabai turtinga aplinka jo, betgi malonus veidas ir netgi kažkaip gal ir į Radžį netgi panašus...

Tai aišku, per visą žmonijos istoriją kas tik tų gėjų negydė ir neaiškino apie tai, kaip tai pagydyt galima. Tai čia jau Pipedija visgi autoritetingai jums sako: jei kas kalba, esą gėjiškumą galima pagydyt kažkaip, tai čia arba naglai pisa protą, arba yra šiaip dibilas. Nes išties tai net neaišku, ar tai kokia išvis liga. Nors aišku, žymusis akademikas Snežnevskis savo psichiatrinių ligų klasifikacijoj tai homoseksualumą įtraukė į ligų sąrašą. Bet tai irgi su paaiškinimu, kad tai kaip tais nelabai pagydoma.

O bet tai visgi čia reikia pažiūrėt į reikalą kitaip: gėjai labai naudingi visuomenei, nes jų dėka daugiau laisvų moterų ir atitinkamai bachūriukams daugiau pasirinkimo. Tiktai aišku su sąlyga, kad visos moterys žinotų, kur koks bachūriukas yra gėjus. Tai todėl reikia gėjiškumą skatinti, idantinai konkurencija tarp moterų būtų didesnė, o tarp vyrų - mažesnė! Tai aišku, čia galgi berods kažkoks įstatymas išėjo, kur Nepilnamečių apsauga nuo informacijos, tai gal dėl to kiek kebliau, betgi visvien išeičių yra ir bus!


Privalumai

  • Būdamas gėjumi, jūs turite vieną esminį privalumą - jums nereikalingos moterys, todėl moterų daugiau lieka paprastiems vyrams. Kuo daugiau gėjų, tuo geriau!!! Pipedija už gėjus!!!

Audi ir gėjai

  • Statistiškai beveik nė vienas moteris gerbiantis ir mylintis vyriškis nevažinėja audi automobiliu. Todėl jei kartais keliuose išvysite audi automobilį, elkitės pagal šiuos du punktus:

1. Jei esate moteris, drąsiai eikite ir nebijokite net tamsiu paros metu. Gėjai audi vairuotojai paprastai moterų atžvilgiu esti geri ir niekuomet nėra nusiteikę kaip nors jūsų engti. 2. Jei esate vyras - susimąstykite. Ne paslaptis, jog gėjai mielai mezga pažintis ir ne tik su savo lyties asmenimis. O audi vairuotojas gėjus gali bandyti sugundyti jus savo bolidu. Dar blogiau, jei jūs esate jaunas vyriškis - tuomet be reikalo nevaikščiokite tamsiu paros metu, antraip nežinia iš kur atsiradęs audi automobilis sustos, tuomet soliariuminė ir swarowskiais padabinta gležna rankelė čiups už pakarpos ir tuomet audi automobilis apsipylęs suodžiais ir dūmais nukurs tolyn, o toliau kas laukia, tai patys suprantate.

Nuo šiol gėjai valdo Pipediją. Mes dėkojame jums, kad jūs esate tolerantiški!