Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pederastija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pederastai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Piderastai arba pederastai - tai tie, kurie už vaivorykštinį sąmokslą, nes kaip kitaip gi juos pavadinsi! Nors galima gi įvairius nepatinkančius žmones ir kitaip pavadinti - pavyzdžiui, satanistais, sorošistais ar leftistais, o dar ir liberalais ar konservatoriais - kaip tik nori, nes gražiau skamba!

Pederastija arba piderastija - tai jau moksliškai kalbant, tai anoks žiaurus nusikaltimas, dar gal net baisiau už pedofiliją, nesgi ne šiaip su vaikais daromas, o su mažais berniukais, nes taip kadaise buvo į Baudžiamąjį kodeksą įrašyta. Tai paskui taip ir pasiliko tasai žodis galvose, nors žmonės dažnai netgi ir nesupranta, ką jisai reiškia. Tai čia tik tiek tenorim pasakyt, kad dažnas lietuvis, užsidegęs sušuktų, kad šaudyt reikia tuos pyderus!

Betgi tai kita vertus, kiekvienas žino, kad kiekvienas dibilas pederastu gali pavadinti bet ką - pradedant kokiu nors šuniu ir baigiant kelininkais ar politikais, bile tik proga atsirastų! Taip kad kaip ir įprasta - pavadintas, tai dar nepagadintas!

O dar kai paprašai eilinio kokio nors marginalo paaiškinti, kas tas yra pederastas, tai paprastai ima pasakoti arba apie politikus, arba apie valdžia, arba dar apie ką nors, tai taip ir nesužinosi, kas čia yra prisidirbęs.


Piderastų ir piderastijos esmė

Netgi iš kalėjimų žargono puikiai žinome, kad žodis "pederasinti" reiškia kažką švarinti, prausti, valyti, puošti, dailinti, tvarkyti, kvėpinti ir išvis daryti gražiau. Žodžiu, jei kažkas gražaus ir malonaus - tai jau akivaizdžiai piderastija ir piderastai. Nes nepiderastai - tai tiktai tie, kas smirda, yra negražūs, baisūs, gyvena šiukšlyne ir taip toliau.

Taigi, esminiai piderastų požymiai, kuriuos jums įvardins kiekvienas budulis:

Akivaizdu, kad šitai yra patikimiausi bet kokio piderasto požymiai, negalite čia su mumis nesutikti ir prieštarauti. Ir jei norite prieštarauti, tai gal jūs pats koksai nors piderasas esate?


Dar žr.

  • O tai dar pedofilija - berods lytiškai nediferencijuotas variantas gal...
  • O homoseksualizmas - gal ir nebūtinai pederastija, bet dažnas painioja, netgi gays.lt lankytojai kartais ima ir pasako taip, kad tai tiesiog vyro santykis su vyru kažkoks.
  • O kiti gi išvis belenką vadina pyderais, nelabai tesirinkdami, kur šiaip koks dibilas, kur pedofilas, o kur piderastas, tai čiau jau bendrinis žodis tapo...
  • O dar kiti netgi kekšes pyderėm pavadina...
  • O dažnas net ir nuo mokesčių visokių šito reiškinio neskiria...
  • Aišku būdingiausia, kad pavaldiniai pederastais mėgsta vadinti savo viršininkus.
  • Gerai žinoma apie masinį Cenzūruota - Justin'ą Bieber'į, kuris ne tik mažas mergaites, bet ir mažus berniukus paguldo į savo lovą...