Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gyvas alus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Gyvas alus pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Gyvas alus būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Gyvas alus - tai tas, kuris nepasterizuotas, su tikru aromatu beigi išlikusiom mielėm. Tai kadais senais laikais tik toks alus ir būdavo - nusipirkęs butelį parduotuvėj, turėjai per kelias dienas išgerti, kad neprarūgtų, bet ir skonis buvo užtatai.

Čia dabar turime pabrėžti, kad toksai Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas dabar skelbia, kad alus negali būti gyvas[1], o gali būti tiktai negyvas, taip kad jeigu gyvas, tai Pipedija daro aiškią išvadą, kad tai jau tikrai ne alus, o kažkas kito!

Gyvo alaus gamybos problematika

Betgi akivaizdu visiems, kad tokį alų pardavinėt ar sandėliuot - grynas vargas, nesgi nesukrausi supermarkete į lentynas savaitei - iššaudys buteliai, o ir pirkėjai pyks! Tai čia kaip tais patyliukais ir gavosi prieš kelioliką metų, kai visi didieji alaus gamintojai ėmė ir persimetė ant to pasterizavimo. Tai aišku gerai, kai alus nerūgsta, betgi skonis jo tai pasidarė visai vienodas irgi niekuo nesiskiriantis, o ir tiesą sakant alaus netgis perdaug neprimenantis!

Tai čia aišku, dar atsirado ir miltelinis alus paskui beigi tas vadinamasis "high gravity" metodas - tai šiuoju gamyklinis alus ir skiriasi iš esmės nuo tikro ar gyvo alaus...

Tai aišku, dar gyvo alaus galima nusipirkti - aną gamina mažosios alaus daryklos, betgi šios silpnos, verčiasi tik vargais negalais ir dažnai orientuojasi į mažesnę kainą, o ne geresnę kokybę, tai anų alus irgi dažniau gal koks greičiau bambalinis, neigi tikras gal...

Būna dar kai kuriuose baruose gyvo alaus...

Tai čia tik tą ir galim patarti, kad naminis alus - bene vienintelis gėrimo vertas...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.