Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


BK

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Baudžiamasis kodeksas)
Jump to navigation Jump to search
Tikras lietuviškas BK iš Šiaulių

BK - taigi Baudžiamasis Kodeksas, o ne kokia nors nesąmonė, kurią galėjote sugalvoti. Čia išties tai tokia knygelė, pagal kurią jus už ką nors gali policija pasodinti į kalėjimą, o straipsnių toje knygelėje - šimtai, tad kiekvienam atsirastų ką pritaikyti.

Daugelis galvoja, kad išvengs to BK kaip nors, bet patariam pernelyg nesitikėti, nes taip galvojo visi, kurie į kalėjimą pakliuvo. Gi pakliūti paprasta, bo pas mus su paprastu žmogumi niekas nesiskaito, viską tvarko klanai. BK paprastai pritaikomas:

Iš visų Pipedijai žinomų internetų personažų, labiausiai įvairiais Baudžiamojo Kodekso reikalais užsiima anokia Skirmantė, kuri gal netgi ne moteris, o išties tai gal koks nors kyborgas ar šiaip koks nors prokuroras, nes labai jau gasdinančiai atrodo.


BK kompiuteriai

Anais senais laikais, kai prie ruso buvo geriau, dar buvo tokie kompiuteriai rusiški ir labai brangūs, ir dar šiaip jau atsilikę, nes PDP-11 klonai, tačiau nieko negebantys, nes prastesni už kalkuliatorių netgi - irgi BK vadinosi. Tiksliau, tokie BK 0010, BK 0010-01 ir BK 0011. Bet tie tai jau su baudžiaku nieko bendro neturėjo, gal išskyrus nebent tai, kad raidės panašios santrumpoje...

Dar reikia pasakyti, kad vienas iš tų BK kompiuterių modelių buvo dideliais kiekiais gaminamas Šiauliuose, tokioje gamykloje "Nuklonas", tai vadinosi Elektronika BK 0010-01 ir buvo labai mėgstamas visų, nes skirtingai nuo kitų BK serijos kompiuterių, turėjo klaviatūrą, o ne klaikią plėvelę su lietimo davikliais, kurie tai į nieką nereaguodavo, tai reaguodavo patys į save.

Dar čia reikia pridėti, kad tiems kompiuteriams buvo sukurtas toksai Vilnius Basic, tai visi šitą mokydavosi.