Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Raidės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Raidės visokios būna

Raidės, kuriom mes rašom, žiauriai tvirkina jaunimą, raidės, kurias čia dedam šokiruoja ir gadina! Pipedija protestuoja prieš raides, nes šios išreiškia visokias nepadabnas mintis ir blevyzgas!

Dar kiekvienos raidės, kas pažymėtina, yra simboliai arba kokie nors ženklai, o kai raidė tėra viena, tai jau yra tiesiog raidė iš kokios nors abėcėlės, todėl daugiskaita skiriasi nuo vienaskaitos. Taip iš raidžių susidaro žodžiai, o iš tų - ir sakiniai. Tas visas raides, žodžius ir sakinius tiria atskiras mokslas - grafologija. Na, dar kažkokia semiotika yra, bet ta jau nerimta.

Būna dar ir skaičiai bei skaitmenys, bet jie nors ir į raides panašūs, bet visgi ne raidės, o tiktai šiaip kažkokie simboliai. O dar raidės būna užrašomos visokiomis spalvomis ir šriftais, tai nuo to kartais visai pasikeičia jų prasmė ir reikšmė. O dar labiau pasikeičia priklausomai nuo vietos, nes štai pavyzdžiui, kai kokiame nors tualete kažkas užrašoma, tai netgi tas pats tekstas skamba visai kitaip, nei užrašytas ant šaukimo į teismą.

Pipedija įspėja, kad visas teises į raides saugo BATGA-A, taip kad nebandykite jų vartoti be leidimo, nes jei jau raides skaitote, tai esate piratai ir nusikaltėliai.


Pažymėtini faktai apie raides

Čia visokių faktų gavom apie raides, tai juos čia pateikiam, nes labai naudinga žinoti paslaptingų dalykų. Taip kad čia kokia tai kabala yra:

  • Kiekviena raidė turi savo tikrąją reikšmę. Ta reikšmė sutampa su jos skambesiu ir grafine išraiška ir jos poveikiu žmogui ar bet kam ant ko ji parašyta, bet kur, kur naudojama.
  • Reiktų mokslininkam padaryti tyrimus kokia tonacija kalba tokio pačio vardo ir dar geriau ir tos pačios pavardės žmonių, ir butu įrodyta moksliškai.
  • Taigi, jei raidės daro poveikį ir turi reikšmę pačios savaime, reiškia jos yra tam tikra gyvybės forma, galinga gyvybės forma, nes formuoja ir veikia viską kas su jomis susiję. Tai labai įdomu, nes jau vien pagal raides galima spręsti apie žmogų ir bet ką kas pavadintas kažkaip ir turbūt ne tik, čia dar reik pasigilinti, pamąstyti...
  • Taip pat jei norime kažkokių jėgų įgauti, manau galime tarti mintyse ar balsu tą konkrečią raidę, arba galime pasivadinti kitu vardu ar prisiskirti sau prie esamo vardo kitus vardus. Tik reik išmintingai ir atsakingai elgtis, nes raidės kartu ir reikalauja tai, kokias reikšmes jos turi. Nes jos nori reikštis per mus ir kartu su mumis kuo stipriau, tyriau, aiškiau ir panašiai. Jos lyg mūsų draugai...
  • Norėjau pasidalinti, nes tiek daug laiko pats tyrinėjau ir vis atitinka. Nes manau didelis atradimas žmonijai būtų jei tai butų oficialiai įrodyta ir pripažinta. Tyrinėkite patys ir pamatysite. Šiaip galima net pačiam suprasti kad tos raidžių reikšmės teisingos, vien atidžiai klausantis žmonių ir tyrinėjant jų veidus ir veiklą kiek tai įmanoma. Ir manau kad tai tinka čia, nes tai kartu yra ir mokslas, gyvenimo mokslas.
  • Prigėrus alkoholio, raidės liejasi akyse.


Visokios raidės

Yra visokių raidžių, bet dažnai sakoma, kad būna lietuviškos raidės ir nelietuviškos raidės. Taip kad vienos nuo kitų skiriasi tautine savo dvasia. Štai pavyzdžiui, lietuviškos raidės būtų Ą, Č, Ę, Ė, Į, Š, Ų, Ū ir Ž. O štai jau visiškai nelietuviškos būtų raidės Q, W ir X. Gi tuo tarpu visos kitos - tai pusiau lietuviškos, o pusiau nelietuviškos, taip kad negrynaveislės.

Čia reikia pasidaryti išvadą, kad daugiau, nei pusė lietuviškos abėcėlės yra pusiau lietuviškos, o pusiau nelietuviškos, tai šitai reikia suprasti, kaip visišką lietuviškumo taršą, kuria galėtų užsiimti kokia nors VLKK.