Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Faktai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Faktas - dar rašo "fucktas", nesgi nieko nėra apgaulingesnio, nei įtikėjimas kažkuo, ko tikrumo neabejotinai, nei patvirtinsi, nei paneigsi. Tai toksai dalykas, kuris kažkaip yra arba atsitiko reale, todėl jis ir yra. Tai ir yra esminė fakto savybė, kad taip išties yra ir viskas.

Tiesa, dar būna alternatyvūs faktai, tai jie yra ne iš šito realo, o iš paralelinės Visatos, kurioje jie yra.


Faktų filosofia, ekonomika ir sklaida

Gi ištisos teisinės gi sistemos irgi filosofinės beigi metodologinės doktrinos sukurtos, kad apibrėžti, kasgi tikra, o kasgi ne.

Vat pavyzdžiui, pažvelkim objektyviai: jūs dabar čia skaitote Pipediją. O ar išties čia Pipedija? O gal visgi kopija iš jūsų brauzerio kešo? O gal kopija iš jūsų interneto tiekėjo nematomo proksio, kokie pas visus stovi?

O ar tikrai čia suprantate būtent taip, kaip manote? Pabandykite atmintinai dabar pasakyti, koks buvo 17 ir 39 žodžiai šiame tekste? Aha, kaip matote, neatsimenate, tad visas suvokimas eina per sąmonės prizmę, tad skaitote ne tai, kas parašyta, o tik tai, ką jau užmiršote.

Užmiršote? Gi kaip sapne, o ar tik nesapnuojate? O kaip įrodysit? O ar tikrai esate psichiškai sveikas?

Brangusai skaitytojau, jūs čia jau mus mintyse keikiate ir durnais vadinate, o manot, kad mes to nežinom? Mes skaitom jūsų mintis ir šitai - faktas, įrodymus jums tik ką pateikėm. Galite skųstis. Apie tai, kad Pipedijos triumviratas jus seka ir stebi. Ir šitai irgi bus neabejotinas faktas. Kaip paneigsit?

Dar galime susieti, kad tai bet koks faktas yra tiesiog tam tikra Duoties apraiška beigi Niekio antitezė, su pastaruoju paradoksaliu būdu sudaranti Vienatį, taip kad čia jums ištisa filosofija atsiveria, o ne šiaip kokia šūdų paradigma, kurioje kiekvienas alternatyvus faktas gali paaiškėti besąs gal ir visai realiu.