Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alternatyvūs faktai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kaip žinia, alternatyvius faktus aktyviausiai skleidžia asmenys, turintys išvystytą alternatyvų intelektą.

Alternatyvūs faktai - tai tie faktai, kurie egzistuoja ne šioje, o kitoje paralelinėje Visatoje. Kadangi jie tenai egzistuoja, tai išties tai yra faktai. O kadangi ne šioje Visatoje - tai reiškia, kad yra alternatyvūs, nes šioje Visatoje šitų faktų nėra.

Kai kurie visokie negeranoriai aiškina, kad kažkas tenai yra melas, netiesa, kažkokie išsigalvojimai, nesąmonės, taip pat kliedesiai ir fake news. Išties gi taip nėra, nes visa tai tiesiog yra alternatyvūs faktai, kuriais turėtume pasitikėti.

Aktyviausiai alternatyvius faktus skleidžia žmonės, kurie turi stiprų, išskirtinį, gerai išvystytą alternatyvų intelektą.


Visokie esą mokslininkų ir protukų paaiškinimai apie alternatyvius faktus

Kažkokie tai protukai ir panašūs aiškina, kad faktai yra tiktai tie, kurie visiškai tikri ir yra. Ir jei kažkas tai ne faktas, tai ne faktas, jei jo nėra.

O štai šioje Visatoje yra tiktai tie faktai, kurie yra tiktai šioje Visatoje. Todėl, kai kas nors sako, kad yra kažkoksai alternatyvus faktas, tai reiškia, kad tasai faktas išties mūsų Visatoje ir mūsų realybėje neegzistuoja. Bet kadangi jis yra faktas, tai kažkokioje paralelinėje realybėje jis kažkaip matyt egzistuoja.

Tai čia dabar toksai gaunasi reiškinys, kad kai žmogus kalba, kad yra kažkokie alternatyvūs faktai, tai reiškia, kad tasai žmogus žino faktus iš kito realo, kitos Visatos. Tai yra keliautojas tarp realybių. Pagal tai tokius žmones galima atpažinti.


Dar žr.

Čia yra kažkiek straipsnių, susijusių su alternatyviais faktais beigi jų naudotojais ir skleidėjais: