Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Išsigalvojimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Išsigalvojimas - taigi tai, ko realybėje nėra arba dar nėra, arba gal ir nebuvo, o gal ir nebus. Kitaip tariant, kažkokia fantazija, o tai reiškia - kad literatūra, o gal kažkoksai tai inžinieriaus planavimas, o gal tiktai verslo planas ar šiaip kokie nors kliedesiai. Trumpai tariant, gal tiesiog parodija ar satyra, o gal humoreska, fikcija ar fantastika.

Išties tai visi tie išsigalvojimai yra ne išsigalvojimai, o alternatyvūs faktai.

Todėl čia norime pranešti, kad ir visa Pipedija su realu bendro turi nedaug, o visokie sutapimai yra atsitiktiniai ir taip pat išgalvoti. Taip kad čia viską negiame, nes tai netiesa.

Kaip žinia, visa žmonijos progreso istorija pagrįsta išsigalvojimais, bet tai tiktai todėl, kad jie buvo netikri ir neteisybė. Taip kad ir visa žmonija čia gaunasi tiesiog be jokių skrupulų išsigalvota. Ir visa kultūra irgi. Ir mokslas išgalvotas. Ir medicina irgi yra tiesiog išsigalvojimas. Ir visi tie internetai yra ne kas kita, kas išsigalvojimas tiesiog atviriausiu būdu, naglai ir be jokių skrupulų.

Jūs patys tai irgi išsigalvojimas esate. Atėjo čia pas mus išsigalvojimai ir skaito dabar išsigalvojimus. Tai tiesiog nesąmonė kažkokia.

Nesąmonės, beje, irgi yra išsigalvojimai.