Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Realas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Realybė)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip skiriasi realas nuo normalaus gyvenimo. Todėl nerekomenduojame su realu turėti pernelyg reikalų, nes galite apsirgti depresija ir numirti ar šiaip nuprotėti, nes tame reale gi vieni psichai, o normalių žmonių nerasi.

Realas arba IRL (angl. In Real Life) - menamoji realybė. O dar dažnas pastebi, kad realybė - tai tiktai atvirkštinė internetų pusė, katroji, pripažinkime, gal ir ne tokia jau svarbi, o ir įrodymų apie jos egzistavimą turim nepakankamai. Nes kaip sako - Internet. Serious Business.

O tai labiausiai aišku šis "realybės" terminas žinomas tiems, kas sėdi visokiuose tinkluose - pradedant kažkada buvusiu ir sėkmingai nudususiu IRC irgi baigiant Feisbuku, One beigi žaidimais, kaip kad Travian ar panašūs, taip kad aiškiai matom, kad iš Paralelinės Visatos atėjęs...

Čia gi turim tai ir pasakyti - kad Matrica jau ateina, tad mūsų sąsajos su realybe tikrai nepilnos ir minimalios. Nors kai kurie vis dar bando išsivirtualizuoti, tačiau reiškinys tik laikinas irgi nesvarbus, įtakos nedarantis.

O dargi kai kurie filosofai viską pagrindžia labai aiškiai ir paprastai: jei mes sapnuojame, tai sapne negalim patikimai identifikuoti, kad tai ne sapnas. O jei nesapnuojame, tai kilus minčiai, kad sapnuojame, negalime atsibusti. Todėl tarus, kad gyvename Matricoje, jokių įrodymų arba paneigimų negali būti - tai žinojimo reikalas.

Todėl Pipedija patikimai ir užtikrintai teigia, kad jūs sapnuojate ir su realybe neturinte nieko bendra!