Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Travianas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Travian)
Jump to navigation Jump to search
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

 Trink.png  Dėmesio! Šis puslapis yra sukurtas kažkokio gėzo paskutinio, kuris nieko nesugeba, net nežino taisyklių.
Adminai, ar šiaip kas nors, trinkit šitą š... ir perrašykit į normalų!!!


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Taip atrodo Travianas. Žaidimo esmė - kas kelias valandas spaudyti pele ant baltų rutuliukų

Travian - populiarus ūbermenšų žaidimas. Siejamas su tipinėmis psichozėmis. Kaščenitai apsirgusius siūlo gydyti didelėmis dozėmis aminazino kombinacijoje su urinoterapija. Kraštutinai užkrečiamas. Pavojingas.

Žaidžiamas metus laiko. Visų žaidusiųjų teigimu, yra labai įdomus, intriguojantis. Skelbiasi, kad nemokamas, tačiau kažką pasiekti įmanoma, tik mokant pinigus. Žaidimo eigą prižiūri Multihūnteriai. Žaidžiama trimis žaidiminėmis rasėmis - germanais, galais ir romėnais. Visos trys rasės turi didelių trūkumų, kuriuos galite rasti ir papildyti tų rasių aprašymuose.

Dar yra Traviano spydas, kur visas žaidimas tetrunka mėnesį laiko. Bet ten žaidžia vien tik vaikai, kuriems viskas greitai nusibosta.


Gydymas

Iš tikro pasveikti nuo šios ligos yra žinomi tik keletas būdų:

 1. Paspausti klavišą "delete acc" , liet. - panaikinti vartotojo įrašą. Išgijimo šansas - 99 proc. Šis būdas skirtas žmonėms be fantazijos, na, ir neturintiems laiko ar noro bendrauti su aplinkiniais. Po paspaudimo "delete acc" dar yra 24 valandos apsigalvojimui. 99% apsigalvoja ir atšaukia trynimasi.
 2. Parašyti laišką žaidėjui "multihunter", kuriame pamėginti paanalizuoti šio veikėjo seksualines fantazijas bei lytinę orientaciją. Išgijimo šansas labai priklauso nuo Jūsų aptarinėjamų fantazijų vaizdingumo. Svyruoja tarp 95 ir 98 proc. Skirtas salyginai nekantriems žmonėms su šiokia tokia fantazija.
 3. Panašių laiškų parašyti visiems kaimynams ir laukti kol jie jus sunaikins, į kiekvieną jų puolimą atsakant dar įmantresniu laišku. Šis būdas pats ilgiausias, sėkmės šansas svyruoja apie 50 proc., bet užtai patenkina slaptą jūsų troškimą bendrauti ir šviesti visuomenę. Tinka ne vien edukologams.

Įdomūs faktai

 • s2 Zerg aljansas surengė daugiausiai Travian meetų Lietuvoje
 • s3 žaidėjas Pykčius per metus išleido 12000 litų (dvyliką tūkstančių litų) Travianui. Jei netikite - pasiklauskite jo paties. Jis žaidžia s3 serveryje ir toliau leidžia pinigus.
 • s2 (o gal s1) tarp dviejų stipriausių klanų buvo kilusios girtos muštynės, kurių metu buvo išmuštų dantų, į įvykį netgi iškviesta policija (papildykit, kas žinot detales).
 • s3 antram raunde kils mustynes prie fontano Palangoje (numatoma). Bent jau taip teigia vienas iš s3 minusinės zonos vadų. Upd. Kiekviename serve muštynes organizuoja John Doe, kadangi gyvena Palangoje ir tingi kažkur kitur važiuot. Bičas fainas bet tik su savais. Per pajėgiausių s3 antro raundo aljansų mytą (CE ir V*P*L) vienas iš V*P*L atstovų šašlyko iešmu padūrė vieną iš CE vadų. Pyzdiec. Tai atsitiko gryno atsitiktinumo dėka, ko pasekoje CE sunaikino visą V* šeimos galią žaidime.
 • Multihūnteriai ir suportas atlyginimus gauna Traviano auksu, o ne tikrais pinigais.
 • 2006 metais Travianas tapo geriausiu metų naršykliniu žaidimu.

Laimėtojai ir šiaip žinomi žaidėjai

 • Mariuskas - s1 laimėtojas
 • Ramunelle - s2 laimėtojas (pasirodo vyrukas besąs) - vertinamas prieštaringai, kai kurie jį keiksnoja, antri giria kaip nepakartojamą - iš kur tokie duomenys, kad vyrukas? :)
 • Pykčius - laimėjo s3 pirmą raundą
 • Ridikas - terorizavo visą s3, nekenčiamiausias pirmo raundo žmogus. Savas bičas.
 • Napalmas - laimėjo s4 pirmą raundą
 • Serjoznyj - s4 valdė daugiau kaip pusę serverio, o pagal klano armijų dydžius keturgubai lenkė visą likusį serverį kartu sudėjus. Prapiso raundą, susidėjęs su intrigantų klanais. Jo paties armija http://logs.travianas.lt/lt/lv/lt/e323c14ff07d75343e599b6829150056 (atvirai pasakius nieko ypatingo - dabar žaidėjai augina trigubai didesnes armijas - žinoma priklausomai kokią taktiką pasirinkę žaidime).
 • Leopoldas - s6 laimetojas (numatomas)
 • Harpija - ltx 3 roundo laimėtoja, velnias žino, kas tokia ir iš kur. Siteris tas pats kas pas Ramunelle S2
 • Ozas laimejo pirmą S5 raunda. Apskritai OBA šeima pastatė pirmas 3 iš WW vietas - jai lygių nebuvo serve, nes sunaikino savo pagrindinį varžovą PR dar iki statybų pradžios. Nors OBA kaip šeima startavo nusileisdama tiek pop tiek aktyvumu savo pagrindiniams varžovams. OBA buvo karingiausias aljansas per servų istoriją - preliminariais paskaičiavimais nunulino apie 50 priešų sostinių.
 • S1, kuris baigėsi 2010 spalio mėnesį, susivienijimas "Padarėm" laimėjo įtikinančia persvara, visų konkurentų Pasaulio stebuklus palikdamas nunulintus (arba kaip išsireikštų John Doe - padarė nuloi). Buvo gandų, kad už "Padarėm 2010" žaidė kiniečiai noliferiai, deja, faktas neįrodomas. Tikri faktai: pagrindinis karas vyko tarp minusų ir pliusų. Minusų buvo žymiai daugiau. Pliusai padarė minusus neregėta LT servuose persvara. Taip pat patvirtintas faktas, kad pas pliusus liko nepanaudotų off karių, galinčių padaryt "nuloi" dar bent keletą Pasaulio stebuklų.

Forumai

O Traviano forume dažniausiai renkasi arba ištikimiausi žaidimo fanai, arba grafomanai, jaučiantys pareigą rašyti visokias istorines/travianines fan-fikus (t.y. fanų istorijas). Šiaip dėmesio forumai neverti, gal tik dėl to, kad forume galioja reputacijos sistema ir dabar gausybė temų, prasidedančių "Nu dibilai, kuris man -rep uždėjot????"

Nuorodos

Visame gražume