Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Urinoterapija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Gerdami sveikus gydomuosius gėrimus, ne tik galite pasijusti maloniai, bet ir pasveikti nuo kokių nors ligų, nuo kurių padeda pasveikti tie sveiki gydomieji gėrimai!

Urinoterapija - populiarus įvarių organinių bei psichinių ligų gydymo metodas, adeptų teigimu - galimai netgi beveik panacėja, mat padeda nuo daugumos ligų, kokias tik galima susigalvoti, įskaitant ir psichikos ligas, vėžį, virusus ir kitus susirgimus.

Gydomasi nuo įvairių ligų, geriant gydomąjį šlapimą, kuris padeda nuo tų ligų pasveikti.

Urinoterapijos taikymas

Urinoterapija - pažodžiui reiškia gydymąsi šlapimu (t.y. "myžalais"). Priskiriamas "hom(e)opatiniams" gydymo(si) metodams. Esant reikalui randami paralogiški paaiškinimai procesams, vykstantiems taikant šią "gydymo" rūšį. Bendrąjai populiacijai terminas gerai pažįstamas ir yra dažnai naudojamas. Ypač paplitęs moteriškos lyties senyvo amžiaus priemiesčių ir rajono gyventojų tarpe (dažniausiai 5-15 metų po klimakso - aiškinama Alzhaimerio ligos bei išeminių centrinės nervų sistemos pažeidimų dėl aterosklerozės progresavimu dėl estrogenų trūkumo).


Populiarusis taikymas

Urinoterapijos terminas naudojamas:

  • Pvz.: "Vaikeli, neplauk to obuoliuko - bus gera urinoterapija."
  • Arba: "Sūnėli, atnešk kibirą iš prieangio, reik urinoterapija užsiimt".


Receptai ir vartojimas

  • Sunkesniems nervų negalavimams gydyti geriausia vartoti rytinį šlapimą - jis itin daug turi visokių mineralinių medžiagų bei kitų naudingų savybių, padedančių nuraminti nervus, pagerinti atmintį
  • Atsigaivinimui karštą vasaros dieną puikiai tiktų ir kitu dienos metu išskiriamas šlapimas
  • Šlapimą geriausiai gerti ne daugiau, kaip po pusę litro vienu kartu
  • Ilgai laikyti šlapimo negalima, nebent laiktytumėte jį šaldytuve - tada jis išsilaiko iki 3 dienų
  • Galima šlapimą užvirinti ir konservuoti stiklainiuose - šitaip jis tinkamas ilgesniam saugojimui
  • Nepatartina laikyti šlapimo šiltai ar saulės spinduliuose, nes jis greitai gali sugesti
  • Jei sergate diabetu, vartoti šlapimo negalima, tačiau jis, dėl cukraus, bus žymiai skanesnis kitiems, galite netgi pardavinėti jį už pinigus


Urinoterapijos kritika

Nežinantiems paaiškinsime, jog urinoterapija yra visiškas kliedesys (psichiatrų priskiriamas interpretavimo kliedesių grupei, priskiriamas išradingumo kliedesių kategorijai) ir bezobrazija (t.y. nesąmonė). Entelektualai šią "medicinos" rūšį priskiria "bledstvų" grupei. T.y. žmonių, turinčių kokybinių atminties sutrikimų (pseudoreminescencijų, konfabuliacijų ar kriptomnezijų) sugalvota ir gyvai taikoma metodika, kuria siekiama išgauti maksimaliai didelę naudą (pvz. iš "durnų" bobučių).

Yra nemažai interpretacijų, kuriose mediciniškai aiškinama šlapimo suteikiama nauda. Tačiau šiuolaikinė medicina įrodė, kad šlapimo komponentus galima nebent tepti ant odos (urea, alantoinas), bet jokiu būdu nevartoti per os. Taip tik papildomai apkraunami inkstai, kuriems reikia šalinti dar didesnį toksinų kiekį.

Visi kas teigia priešingai - anksčiau ar vėliau mirs. Visgi, teisybės dėlei pastebėsime, kad visi kiti - irgi mirs.