Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Savigyda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Tai čia gal taip dažnas medikas norėtų pavaizduoti gerus patarimus norintį duoti žmogų, katrasai galėtų gerai patart nuo ligų

Savigyda daktarai dažnai išvadina bet kokią liaudies mediciną ar populiarias gydymosi priemones, o paskui tik prirašo ligoniams antibiotikų ar neuroleptikų netgi! O tai akivaizdu, kad viskas tik dėl to, kad viską nori valdyti medikų klanas, netgi daktarų mafija tiesiog! Nesgi aišku, kad jei kiekvienas mokės pasigydyt pats, tai daktarams darbo neliks! Todėl visokie vaistų prekeivos ir grūda šlykščias reklamas visokias apie tai, kad net jei nori valgyt, tai ir tai turi ryt saujomis tabletes su fermentais, nuo skrandžio opos, bezdėjimo ir belenko kito!

Tai čia Pipedija vienareikšmiai taria: savigyda - tai ne kokia kvailystė, o vienareikšmiškai ir neabejotinai puiki priemonė nuo daugelio ligų! Šalin klastingas medikų pinkles!

Užtatai mes čia turim ir puikių straipsnių, o jų kiekį dar ir padidinsim, tuo tarpu gi pradžiai norim paminėti netgi tokius tradicinius ir dėl prieinamumo visuotinai medikų klano neigiamus metodus, kaipo urinoterapija beigi tokį puikų iš senovės žinomą preparatą, kaip diamerdas!

Atskira savigydos rūšis yra saviugda. Tai veik tas pats tik ne apie kūną, o apie sielą. Tik reik atminti, kad neteisingai užsiėmus šiuo užsiėmimu galima papulti tiesiu taikymu į Rokiškio miestą ir daugiau niekad negirdėti jūros ošimo.