Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diamerdas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Diamerdas (lot. faex siccus) - puikus vaistas, veik panacėja - retas negalavimas prieš jį teatsilaiko, o juk tai - homeopatinis preparatas! Tinka ir savigydai, nes neturi kenksmingų poveikių, tuo tarpu ir kiekiai vartojimui reikalingi tik minimalūs!


Gamyba ir paruošimas bei vartojimas

Ruošiamas iš fece homini (arba, jei tiksliau ir lotyniškiau, tai faex homini), kaip sakant, nors kai kurie pastebi ir išskirtines fece canini ar fece felini savybes. Medžiaga, skirta vaistams, išdžiovinama saulėkaitoje ar orkaitėje, tada smulkinama grūstuvėje į miltelius - šiuosius galima užpilti spiritu ar degtine, į košelės ar tirštos mikstūros konsistenciją (nors tinka ir vanduo), o tada jau vartotina per ora, ne mažiau, kaip po 100 gramų suaugusiam žmogui per kartą.

Taip pat vandeninė diamerdo tepalas ar mikstūra puikiai vartotina ir odai atjauninti: šioji įgyja sodresnę spalvą, aromatizuojasi, taip ir atjaunėja ir pagražėja!


Gamyba iš fece canini

Paruošimas labai panašus, kaip ir aukščiau minėtame recepte, tik skirtumas tas, kad vietoj fece homini naudojamas fece canini. Fece canini geriausia rinkti ankstyvą pavasarį, kai tik nutirpsta sniegas ir visi fece canini išlenda į paviršių(per žiemą jie stratifikuojasi ir visi tampa balti). Medžiaga, skirta vaistams, išdžiovinama saulėkaitoje ar orkaitėje, tada smulkinama grūstuvėje į miltelius - šiuosius galima užpilti spiritu ar degtine(naudojant fece canini vanduo nebetinka), vartoti peroraliniu būdu, ne mažiau, kaip po 100 gramų suaugusiam žmogui per kartą. Silpnų nervų pacientams rekomenduojama nukošti antpilą.

Tai aišku, kiti sako, kad faex naturalis labiau gi vartotinas šviežias, matgi jame visokie mikroelementai beigi vitaminai labiau išsilaikę, betgi kiti gi pastebi, kad visgi džiovinant karštai (90-120C), faex įgauna pagerintas skonines savybes beigi žūsta galimi mikrobai...


Dar žr.