Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Homeopatija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Jei kur nors Marse pabezdėtų pelė, tai jūs čia Žemės planetoje tos pelės bezdalų priuostytumėt bent milijardą trilijonų kartų daugiau, nei veikliųjų medžiagų turi koks nors oscilokoksinas ar koks panašus homeopatinis preparatas

Homeopatija - tai tokia ypatingai efektinga, tobula ir išskirtinė medicina, panacėja irba diamerdas, kuri skirta kovai su visomis ligomis, o taip pat veikia žymiai geriau, negu skiepai bei kiti gydymo metodai.

Homeopatija yra paremta dviem maginiais principais, kurie suveikia, kai suveikia abu kartu:

  • Panašų gydyti panašiu - nesvarbu, ar pagal šiaip kažkokį panašumą, ar pagal poveikį
  • Dozės, kurios mažesnės už tas, kurios gali suveikti, suveikia priešingai ir visada tik teisingai

Kuo labiau vaistas atskiestas, tuo jis galingesnis. Pvz., jei atskiesi iki 20D koncentracijos - tai veiks žvėriškai, o jei iki 100D koncentracijos - tai netgi taip galingai, kad atstos kelias chirurgines operacijas. Tradicinė medicina šitai slepia, nes ji paremta masonerijos sąmokslu prieš žmoniją.

Geriausiai, aišku - tai homeopatinė degtinė, nes skirtingai nuo paprastos degtinės, neturi jokių žalingų poveikių. Šį straipsnį perskaitę, tikrai žinosite, kaip tokią homeopatinę degtinę pasigaminti.

Neklausykite visokių šmeižikų, kurie varo ant homeopatijos, nes šmeižia tik visokie alopatai, o kaip žinia - alopatinė medicina yra netikra ir nieko jums nepadės!

Homeopatijos principai

Pagal homeopatiją gaunasi, kad jei pavyzdžiui, žmogus serga kepenų ciroze, tai jam davus kažko, nuo ko kyla kepenų pažeidimai, tai jisai pasveiks. Arba davus šiaip kokių nors kepenų - jis irgi pasveiks. Arba davus kažko, kas savo skoniu ar išvaizda primena kepenis, tai irgi žmogus pasveiks.

O su dozėmis tai jau visas įdomumas: kuo labiau atskiesi kažką, tuo bus mažėsnė dozė, tai todėl kuo labiau atskiesi, tuo smarkiau ta homeopatija veiks. Todėl homeopatai viską skiedžia tiek smarkiai, kad kartais netgi iki marazmo prieina, kai parašo ant vaistų atskiedimą skaičiais, kuris labesnis, nei viena molekulė visoje Visatoje. O visi gi puikiai supranta, kad šitaip atskiesti neįmanoma, nes Visata per maža.

O dar kai kurie homeopatai pasakoja apie stebuklingas vandens struktūras, kurios ten kažkaip pasikeičia nuo visokių medžiagų, bet kad tabletėse ar miltukuose jokių ten vandens struktūrų gi nėra.

Tai šiaip tai būtų ta homeopatija visai nekenksmingas marazmas, jeigu ne tai, kad paskui tomis homeopatijomis žmonės rimtas ligas gydytis bando ir numiršta, o be to dar ir praranda pinigus. O dar kažkokie valdininkaiSveikatos Apsaugos Ministerijos, sako davė kažkokiems homeopatams kokį tai leidimą[1], pagal kurį homeopatija - esą vaistai, tai čia tą leidimo davėją ir SAM ministrą visiems laikams norime užrašyti, kad visi prisimintų, koks jisai geras - Algis Čaplikas[2]...

Paskui ta proga dar ir LSMU sugebėjo pademonstruoti savo farmacinius gebėjimus, irgi daugeliui įspūdį padarydamas[3].

Homeopatijos vaistų ruošimas

Visi homeopatiniai vaistai gaminami juos skiedžiant. Skiedimas matuojamas kuria nors iš trijų skalių: pirmoji vadinama X arba D (tiesiog žymima skirtingom raidėm) ir joje kiekvienas vienetas reiškia, kad tiek sykių praskiesta 10 kartų.

Pvz., jei įpilsit litrą spirito į 10 litrų kibirą, o likusią dalį užpilsit vandeniu, tai ir bus 1D arba 1X atskiedimas. Jei iš to kibiro paimsite litrą skiedalo, įpilsite į kitą 10 litrų kibirą ir vėl viską užpilsite vandeniu iki galo, tai jau gausis 2D arba 2X skiedimas. Jei paskui paimsite iš to skiedalo litrą, jį supilsite į trečią 10 litrų kibirą ir užpilsite vandeniu, tai jau bus 3D skiedimas. Tame 3D skiedime bus 0,1 laipsnio, t.y., mažiau net, nei kokiame kefyre.

Taigi, taip viskas ir skaičiuojama: 1D=10 kartų skiedimas, 2D=100 kartų skiedimas, 3D=1000 kartų skiedimas, 4D=10000 kartų skiedimas, o 5D=100000 kartų skiedimas. Ir taip toliau.

Analogiškai padaromi ir kiti skiedimai, pagal kitas homeopatines skales, tik ten jau skiedžiama ne po 10 kartų, o po dar daugiau - pagal C skalę kaskart po 100 kartų, o pagal Q skalę - kaskart po 50000 kartų. Taip, kad maža nebūtų. Tai pvz., kai ant homeopatijos pamatysit užrašą "5C", tai jis reikš, kad vaistai atskiesti 10000000000 kartų. O jei pamatysite užrašą 5Q, tai mes čia jau nesuskaičiuosime, kiek ten kartų atskiesta bus, nes į kalkuliatoriaus ekraną mums tas skaičius nesutilpo.

Kaip pvz., pats galingiausias homeopatinis vaistas - tai toksai Oscillococcinum, kurio skiedimas yra 200C, kai tuo tarpu skiedimo lygis, kur viena vaistų molekulė egzistuotų visoje Visatoje - tai 40C. Kitaip tariant, tasai Oscillococcinum - tai toks atvejis, kur homeopatijos platintojai net save apmauna, nes išties toksai 200C lygio atskiedimas neįmanomas netgi teoriškai. Tam prireiktų 10320 visatų.

Tai išties reiškia, kad to Oscillococcinum gamintojai mūsų Visatą ir dar nesuvokiamai didelį kiekį kitų visatų visiškai išvalė nuo visų medžiagų, kurios tame vaiste yra. Realiai stebuklingas preparatas!

Beje, Lietuvoje kažkodėl C skalė neretai žymima K raide, nes beraščiai homeopatai netgi nežino, kad C yra lietuviška raidė ir matyt galvoja, kad C reikia keisti į K. Tasai C toje skalėje reiškia lotynų kalbos žodį "centennial", kas reiškia šimtą, kaip žodyje "centimetras". Tai vat šitie beraščiai matyt ir žodį centrimetras žymėtų ne kaip "cm", o kaip "km" ir rašytų "kentimetras". Tai daug ką sako apie tai, kokio lygio beraštiški makaronai kabinami būna pirkėjams.


Homeopatija namie

Jei nenorite pinigų leisti aferistams, tai daug tobulesnį homeopatinį vaistą galite pasigaminti namie. Tai labai paprasta: įlašinate į puodelį kokio nors šiaip vaisto ar išvis bet ko, ką norite panauoti tai homeopatijai, o tada tą puodelį daug kartų išplaunate po kranu. Kai išplausite kokias dešimtį kartų, tai galite į tą puodelį įpilti dar vandens, tada išgerti jo šaukštelį ir taip būsite gavę homeopatinę to vaisto dozę.

Dar daugiau, net jei šiaip paimsite vandens iš krano, tai jis irgi bus ne kas kita, kaip kokių 20-30C ar kažkokio panašaus lygio homeopatinis skiedinys. Taip kad labai geras, kokybiškas ir be to, neapgaunantis melagingais aiškinimais apie tai, kad esą atskiestas smarkiau, nei Visatoje egzistuojantis molekulių skaičius. Toks preparatas bus dar efektyvesnis, nei skiedžiant pagamintas.

Taigi, šitaip pagamintais namudiniais homeopatiniais lašais visas ligas galite gydyti dar efektyviau, nei nesąmonėmis, pirktomis vaistinėse. Ir šitaip jūs neremsite visokių farmacijos vertelgų!

Homeopatija padeda geriau už liaudies žoleles

Dar dažna painiava būna, kad homeopatiniai vaistai painiojami su žoliniais visokiais. Tai būna, kad kas žolėmis apsinuodija, nes galvoja, kad homeopatija. Skirtingai nuo homeopatijų, kai kurios žolės būna smarkiai nuodingos. Kai kurios žolės būna tokios nuodingos, kad geriau jau jums to nežinoti.

Būna, kad kokia nors supermama šmaikštašiknė įsivaizduoja, kad kokios nors žolelės negali niekuo pakenkti, tai prigirdo žolelėmis visą šeimą ir pačios prisigeria, o paskui būna kad ir apsinuodija.

Tikra homeopatija išties neturi tokio trūkumo, nes joje iš tų visokių žolelių tėra tik pavadinimas. Tikrą homeopatiją galima atskirti pagal tipiškus homeopatinius užrašus - visokius ten skaičius su raidėmis, kaip kad 7Q, 12C ar 30D, ir panašiai. Taip pat būdinga, kad vaistų anotacijoje nurodoma, kad joks kenksmingas ar pašalinis poveikis neegzistuoja ir taip toliau.

O būna, kad kas nors tiki, kad kokias ten gydomąsias žoles vartoja, nors išties vartoja kažkokį homeopatinį šlamštą, kur tuose vaistuose minimų žolių pėdsakų neįmanoma aptikti išvis su jokia chemine aparatūra, kokia tik egzistuoja pasaulyje.

Dar kai kurie būna, kad įsivaizduoja, jog homeopatija esanti kokia tai liaudies medicinos rūšis, bet tai netiesa - neegzistavo ir neegzistuoja jokia tauta, kur liaudies medicinoje būtų homeopatinės priemonės. Priešingai - visos, netgi mažiausiai veiksmingos priemonės liaudies medicinoje turi bent kažkokį fioziologinį poveikį.

Homeopatijos istorinė kilmė

Homeopatija nėra kilusi iš jokios liaudies medicinos, nes visą homeopatiją vos prieš porą šimtmečių sukūrė toksai Samuel Hahnemann, vokiečių aferistas, kuris sugalvojo labai gerą biznį iš vaistų daryti: kadangi vaistų komponentai buvo gana brangūs, tai jis juos skiesdavo ir pacientams aiškindavo, kad kuo labiau atskiedi, tuo geriau veikia.

Kadangi smarkiai atskiesti vaistai bent jau neturėdavo blogo šalutinio poveikio, dalis pacientų jais būdavo netgi visai patenkinti, suveikdavo ir placebo efektas, tad tasai Samuel Hahnemann sukurtas aferizmas labai pasiteisino. O kad pacientai nelabai gydavo - taigi ir nuo kitų vaistų anais laikais jie sunkiai gydavo, nes tų vaistų tiesiog beveik nebuvo.

Pradžioje tasai Samuel Hahnemann naudojo tą D arba X skalę, nes dar drovėjosi skiesti vaistus. Pradžioje skiesdavo tik kokius 10 ar 100 kartų. Bet kadangi tai buvo labai jau pelninga, tai greitai skiesti ėmė daug smarkiau, tai prireikė ir pagerintos skalės - taip ir atsirado ta C skalė, kur jau kaskart 100 kartų atskiesdavo. O dar paskui prisireikė ir dar geresnės skalės - Q, kur po 50000 kartų skiedžiama.

Kiek vėliau visi tie Samuel Hahnemann konceptai buvo dar labiau išplėtoti - anas atrado, kad galima išvis bet kokį šūdą dėti į vaistus, bile tik smarkiai atskiest. Gerai atskiedus, nuodai nustodavo veikti, o gydyme nesusigaudantys pacientai visvien patikėdavo, kad jiems čia kažkas vaistus duoda. Taigi, visvien daugeliui suveikdavo placebo efektas.

O dar paskui šiuos aferistinius metodus perėmė ir nemažai kitų praktikuotojų, nes jokios medicinos anais laikais niekas nekontroliavo. Tai taip homeopatija ir išliko iki šių laikų - nes aferizmas visada labai pelningas.

Tiesa, kai kurie šiuolaikiniai gydytojai būna kad tiesiog užsiknisa nuo pacientų, kurie užveikia (ypač juos užveikia sunki hipochondrija) ir prirašo homeopatinio šūdo, kad tik tie pacientai atsikabintų. Tai šitokie gydytojai išties irgi yra sukčiai, tik kad sukčiauja ne dėl pinigų, o šiaip sau dėl piktumo. Tai irgi nėra gerai, bet gal ir gerai, kad tokių gydytojų nėra daug.

Homeopatija yra labai veiksminga

Dar homeopatija pasižymi tuo, kad išrties tai kiekviename vandens laše yra pakankamai daug bet kokių tų homeopatiškai atskiestų vaistų, kad galima gydytis vandeniu iš krano, nes jame vaistų dozės bus didesnės, nei homeopatijoje.

O dar kadaise buvo bajeriai, kai gydytoja Justė Latauskienė darydavo homeopatijos efektų demonstracijas, išgerdama vienu kartu kokį nors tūkstantį homeopatinių kokio nors vaisto dozių ir anei jokių požymių neparodydama, kad kaip nors ruoštųsi numirti. Paskui jau, ilgainiui, šioji gydytoja ėmė homeopatiją vartoti vietoje cukraus, irgi pacientams ir platiesiems internetams demonstruodama. Daugelis visokių homeopatijas darančių farmacijos vertelgų labai dėl to ant jos burnojo.


Homeopatija kitose medicinos ir gyvenimo srityse

Bendrai tai homeopatijos principus galima taikyti ir kitais būdais. Pvz., jei į 10.000 žmonių minią įleisi 10 gydytojų, išmaišysi, atsitiktinai parinksi iš jų 10 žmonių, juos vėl įmaišysi į naujai suformuotą 10.000 minią, ir taip pakartosi 100 kartų, tai atsiktinai parinktas žmonių dešimtukas galės tapti aukščiausios kvalifikacjos homeopatijos klinikos gydytojais, nes egzistuoja tam tikra minios atmintis, per kurią persiduoda tik teisingos žinios, o neteisingos nepersiduoda. Todėl šie gydytojai-homeopatai bus žymiai geresni už šiaip gydytojus, kurie yra alopatijos adeptai ir nieko nesupranta.

Šiuos pačius homeopatinius metodus galima pritaikyti išvis visur, kur tik reikia žinių, nes tos žinios atsiskiedžia ir maginiais vandens struktūrų metodais prasiskverbia į kitus žmones. Taip kad, pvz., jei norite gerai išmokti kokios nors anglų kalbos, jums pakanka pabūti šalia kokio nors asmens, kuris pabuvo šalia angliškai kalbančio asmens. Kuo mažiau anglų kalbos žinių persiduos tiesiogiai, tuo greičiau ir stipriau jūs tos anglų kalbos išmoksite!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.