Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Farmacijos vertelgos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Farmacijos vertelgos - gi žmonijos gelbėtojai, nes išrado neuroleptikus, visokius skiepus nuo gripo ir elektrokonvulsinę terapiją, o taip gi ir kitus žmonijos gydymo metodus, be kurių numirtume!

Farmacijos vertelgos - gi šlykščiausia rūšis, bene dar šlykštesni bene gal tiktai tie, kas narkotikus pardavinėja vaikams, nes pagydo nuo visokių ligų, kaip kad raupai, stafilokokinės infekcijos ar visos kitos!

Nesgi tik paklausykit reklamų visokių per radiją ir televiziją - tai jei jomis tikėsi, tai be vaistų išvis bet kas negyvas tėra! Nori valgyti - gerk vaistus, nori miegoti - gerk vaistus, nori nemiegoti - gerk vaistus, nori kakoti - gerk vaistus, nuotaika bloga - gerk vaistus, o jei nuotaika gera ir nieko neskauda - reiškia, kad esi psichikos ligonis ir priverstinai vaistais tave reikia maitinti!

Tai čia Pipedija dar primena, kad yra ir atvejų, kai išties gal ir reikia vaistų, betgi tai ne tiek jau daug, kiek jie parduoda! O tai kad sukelti pardavimus, tai tie vertelgos netgi kiaulių gripą sukėlė!

Oj, kur ten tą gripą - taigi visi žino, kad visos epidemijos yra sukeltos tiktai tam, kad vakcinas pardavinėti, o koronavirusas išvis dirbtinai sukurtas, kad būtų galima per prievartą žmonėms pardavinėti kaukes!


Pipedijai žinomos didžiosios farmacijos korporacijos

Pagalvokite, ar be šių firmų galėtumėte gyventi, jei susirgtumėte? Ogi kad negalėtumėte, nes numirtumėte be šiuolaikinių medicinos paslaugų, vaistų ir kitų sveikatos apsaugos gėrybių, taip kad pateikiame jums svarbiausiųjų sąrašą:

Tai aišku, kad pavardinome čia tiktai didžiausias ir labiausiai nusipelniusias įmones, nes jų yra ir dar daugiau, tiktai gal kitos mažesnės, tai ir nusipelnė mažiau.