Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ligos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Liga - tai kai žmogui kažkas negerai, rodo kankinimosi požymius kokius nors, kelia aplinkiniams visokius nepatogumus, išlaidas ir įvairius nemalonius jausmus. Todėl psichosocialiniu požiūriu liga laikytinas reiškinys, kuris ligonio aplinkai - artimiesiems, bendradarbiams, darbdaviams, valstybei kelia kokius nors nepageidautinus dalykus.

Atitinkamai, pacientai turi būti gydomi nuo tokių ligų savanoriškai, o jei šitaip gydytis nesutinka - tai priverstiniu būdu atatinkamose valdiškose gydymo įstaigose.

Labai svarbu žinoti, kad esant įvairioms ligoms būna visokia simptomatika, tačiau pacientai ją slepia anozognozijos beigi disimuliacijos būdu. Kad pacientai tokių ligų negalėtų nuslėpti, jiems yra taikytini spąstai nr. 22.


Ligų gydymas

Pipedija žino bei platesniam taikymui rekomenduoja įvairiausius visokių ligų gydymo būdus. Čia jums pavardiname ligų gydymo metodus bei preparatus irgi šiaip vaistus, kurie efektingiausiai pasiteisina, gydant nuo pačių įvairiausių susirgimų:

Taip pat puikiai žinoma, kad netgi sunkiausiais, labiausiai užleistais atvejais pacientams dažniausiai puikiai gali padėti gydytojas patoanatomas, nes jisai geriausiai žino įvairias ligas ir užsiima sunkiausiais ligoniais. Jei manote, kad jūsų susirgimas yra pernelyg sunkus ir šeimos gydytojas ar šiaip gydytojas specialistas jo nesupranta, reikalaukita gydytojo patoanatomo paslaugų visose poliklinikose bei kitose gydymo įstaigose.

Pipedijai žinomos ligos

Pipedija žino nemažai įvairių ligų (šimtus, o gal ir tūkstančius), iš jų svarbiausios būtų šios: