Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vaistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Visi vaistai yra nuodai, kai anuos kažkas netinkamai vartoja, taip kad čia jei Pipediją skaitysit, tai tik jums blogiau!
O išties tai pirkite vaistus, nes jie yra labai geri ir gydantys ir jums padės gydytojas ir vaistininkas, o kuo daugiau nupirksit, tai tuo geriau!
Čia dar gali būti, kad mes visai nusišnekėjom, taip kad parašykit apie tai diskusijose, o taip pat galit ir pataisyt išsyk viską ir papildyt.
 Raudona kaukole vaistai.jpg 

Vaistai arba malonybiškai tariant, vaistukai, o moksliškai šnekant medikamentai - tai visokios cheminės substancijos, kuriomis žmones gydytojai šeria, kad paimtų už tai pinigų, o kiekviena supermama žino, kad visi vaistai yra nuodai, taip kad negalima leisti vaikams vakcinos ar skiepų, nes gi žinia - tyčia, kad susargdintų visa tai, o iš to uždirba farmacijos korporacijos, nes ligos gydomos kitaip.

Tai čia gal ir yra tame kažkokios tiesos, kad farmacijos vertelgos uždirba iš visokių vaistų, o kartais ir ne į temą juos pardavinėja, ale teisybės dėlei visgi pasakykim, kad nors čia ir visaip galima galvot, ale dabar kokia nors vidutinė gyvenimo trukmė yra kokie 70 metų, o prieš 100 metų buvo kokie tik 40 metų, o gal ir dar mažiau. Tai čia tie visokie kenksmingi vaistai padėjo - šitaip matyt placebas suveikė arba kokia nors panacėja.

Vienok liaudies medicina čia pataria: neapsigaukite melagingais aukščiau išdėstytais pažadais, kad vaistai padeda, nes gydytis reikia homeopatija, žolelėmis ir kitais preparatais, kaip kad pavyzdžiui, diamerdas bei urinoterapija.


Pipedijai žinomi vaistai

Čia dar pasakysim, kad labai įvairių vaistų ir vaistukų žinome, taip kad čia pasakysim svarbiausius, kuriuos net ir visiški obliai supranta, kad padeda nuo ligų:

  • Narkotikai - šituos visi labai mėgsta, nes labai malonūs, pakolei nenumiršta
  • Antibiotikai - šituos supermamos užtikrintai įvardina kaip nuodus
  • Skiepai - šiti tai dar baisiau, nes visos ligos nuo to kyla
  • Neuroleptikai - o čia visiems kitiems skirti, kurie šiaip panašūs į Pipediją
  • Aspirinas - šitas gal vienintelis, kuris padeda

Dažniausiai vaistai būna kaip tabletės, bet kartais ir miltukai, o pasitaiko dar ir ampulės. Pastarosios skausmingiausios, nes badomos į šikną.