Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gydytojas patoanatomas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gydytojas patoanatomas - tai aukščiausios kvalifikacijos terapeutas, nustatantis galutinę diagnozę tiems pacientams, kurių teisingai nesudiagnozavo kiti gydytojai specialistai.

Visi pacientai turi žinoti apie savo teises, ir teisę reikalauti gydytojo specialisto, o jei specialistai nesugeba nustatyti teisingos diagnozės ir pagydyti ligos - tai reikalauti ir aukščiausios gydytojų grandies - gydytojo patoanatomo. Kadangi gydytojai patoanatomai turi itin didelę paklausą, kiti gydytojai niekada neužsimena apie tokią galimybę, tačiau pacientai turi tai žinoti ir privalo reikalauti, kad jiems būtų suteiktos visos valstybės apmokamos medicinos paslaugos!

Tiek smarkiai dirbantys, pasiaukojantys, gydytojai patoanatomai retai sulaukia paminėjimo žiniasklaidoje, nors būtent jiems tenka didžiausi nuopelnai dėl medicinos progreso.


Geri žodžiai apie gydytojus patoanatomus

Gydytojas patoanatomas - tai gydomosios patoanatomijos ekspertas beigi žiniuonis, aukščiausia visų gydytojų vystymosi pakopa, kur į natūralią gamtinę vienybę apsijungia gyvenimas ir mirtis, užkurta didžiausios patirties liepsnomis, paradoksaliai šaldančiomis ligonius šaldytuvų lentynose. Tai terapeutas, kuris aukščiau už kitus, nes tik jisai nustato galutinę, neginčijamą ir neapskundžiamą diagnozę.

Patoanatomas - tai gydomojo morgo burtininkas, atliekantis galutines operacijas, po kurių jau ligoniai nebesiskundžia, nebemiršta ir išvis nebeserga. Taip kad geriausioji gydymo išmintis visada tik gydytojo patoanatomo rankose.

Kaip sako gydytojai, klaidas daro visi, nes neturi žinių ir negali ko nors patikrinti. Gi patoanatomai klaidų nedaro, nes patikrinti ir sužinoti gali viską. Taigi, ir pacientai galų gale pas terapeutą būtinai pakliūna.