Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gydomasis morgas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Gydomojo morgo palata - matomi intensyviai terapinami pacientai

Gydomasis morgas, o liaudyje vadinamas kaip tiesiog morgas - įstaiga, gydanti išvis nepagydomus ligonius, kitaip tariant tuos, kieno kūno temperatūra jau susilygino su aplinkos temperatūra, o visokie gyvybės požymiai pradingo ir daugiau nebesirodo. Dažniausiai morge taikoma medicininė procedūra - tai gydomasis skrodimas.

Paprastai gydymą morge atlieka gydytojas patoanatomas, tad jei sergate kokia nors itin sunkia liga - galite kreiptis, gal jis dar padės, nes sunkiausias ligas tik jisai ir težino, o visi kiti gydytojai apie tai neišmano.

Gydomasis morgas dažniausiai įrengiamas atskirose patalpose, nei kitos, mat paprastai reikia kažkaip atskirti sunkius ligonius nuo nepagydomų. Kita vertus, dažniausiai morgas būna kokios nors ligoninės statinys, kuris aktyviai naudojamas: pirmiausiai ligonis gydomas bendrame skyriuje, paskui jau reanimacijoje, o dar paskui perkeliamas į morgą, kur vykdomos paskutinės gydymo procedūros.

Taip pat į gydomąjį morgą perkeliami ligoniai po gydomosios eutanazijos, kur patiria galutinę terapiją.