Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Medikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip vat matome, kaip seksuali ir žavinga medicinos sesuo jau laukia jūsų su paruoštu švirkštu, pilnu aminazino ir haloperidolio, o paskui jus suriš tramdomaisiais marškiniais ir nuveš į operacinę ir nupjaus jums galvą, o paskui perdirbs į medicinines atliekas, iš kurių paskui Tiotia Niura keps kokias nors mėsiškas bandeles

Medikai - panašiai būtų, kaip ir daktarai, bet kad ne tik daktarai, bet ir seselės. Užsiima gydymu, o simboliškas mediko įvaizdis - tai kokia nors papinga medicinos sesuo, apvilkta trumpu baltu chalatėliu su dar trumpesniu miniaku, ilgom kojom ir dideliais papais, rankose laikanti švirkštą, užpildytą aminazinu, kurį tuojau tokias fantazijas bekuriantiems pacientams ir suleis, kad tie savo šizofrenijos į aplinką neskleistų.

Įdomu tai, kad gydytojai, paklausti, kokia jų profesija save ir įvardija kaip gydytoją, retai kada pasako: esu medikas. Tuo tarpu seselės ir sanitarės neprisipažins, kad yra seselės ir sanitarės, jos būtinai save priskirs medikų kategorijai. Panašiai, kaip parduotuvės direktorė pasisakys, kad dirba parduotuvėje, o pardavėja pasakys: esu prekybininkė.

Dar turim pastebėti, kad medikai, kaip ir kokie policininkai, mokytojai ir valdininkai - tai visuomenės būtinybė, be kurios žmonės išmirtų ir negyventų. Štai pavyzdžiui, kaip įrodymas - netgi Kaišiadoryse yra kažkokia ligoninė, kurioje daug medikų dirba. Štai jums ir prašom.

O dar, visi žino, kad medikai pragyventi turi iš pašaukimo, nes šitaip įsipareigojo pagal Hipokrato priesaiką, todėl pinigų jiems nereikia. Nes už pašaukimus visko, ko reikia nusipirks.


Dar žr.

Dar labai svarbu neužmiršti, kad yra labai daug kitų medikų rūšių, o taip pat ir svarbi bei esminė medicinos veikla, kuri įprasmina visą gydomąją veiklą:

  • Psichopatas gydytojas visada valdo visas ligonines
  • Gydomoji eutanazija visada yra svarbiausia medicinos veikla
  • Pipetė irgi yra svarbus medicininis įrenginys
  • Visos modernios medicininės terapijos yra paremtos ECT taikymu
  • Seselės turi pasirūpinti ir pacientų seksualine sveikata, ypač tų, kurie ilgiau guli ligoninėje ir kurį laiką nesimato su šeima. Turbūt neveltui yra gajus seksualios seselės įvaizdis
  • Medicinos darbuotojai - šitaip oficialiai vadinasi, tai be humoro ten straipsnis...
  • Fake daktarai - šitie nėra visai tikri, bet irgi šlaistos kažkur prie medicinos