Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fake daktarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Fake daktarai - tai netikri daktarai ir gydytojai, ir netgi ne kokie nors medikai, o tiesiog žmonių ir dvasingumo šmeižėjai, kurie apsimetinėja psichiatrais ir pasakoja visokias nesąmones, neklausykite jų geriau. Taip kad jei ir būtų daktarai, bet nėra, nes feikiniai ir netikri.

Du fake daktarai - Andrius Užkalnis ir Rokiškis Rabinovičius (žmogus-žiurkė) sukūrė laidą, kurioje aiškina nesąmones, pavojingus melus ir klaidinančius faktus, ir pavadino tą laidą "Žmonės ir monstrai", akivaizdžiai žmonėmis vadindami save ir visokius psichikos ligonius, o monstrais vadindami tradicinius, dar iš tarybinių laikų išsilavinimą gavusius gydytojus-psichiatrus. Tai pasibaisėtina gėda ir netgi turi aiškius šizofrenijos požymius, nes sveiko proto žmonės taip nesielgia.

Pipedija oficialiai palaiko Snežnevskio teoriją ir žada pagal ją gydyti visus, kas tik serga, o blogiausiu atveju - tai bent jau Tiganovo teoriją, kuri yra žinomas to paties Snežnevskio kopipyzdas, atliktas atviru būdu. Todėl rekomenduojame netikėti šitais psichoterapijos melais, nes visi tie nusišnekėjimai, kad kognityvinė elgesio terapija ar dar kokios nors kitos psichoterapijos formos ką nors padeda - tai totalus melas.

Psichoterapija sukelia psichikos ligas ir gali ypatingai pabloginti psichikos ligonių būklę. Todėl rekomenduojame visokiais tais fake daktarais netikėti ir jų melų neklausyti.


Dar žr.