Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aleksandras Tiganovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tiganovas)
Jump to navigation Jump to search

Aleksandras Tiganovas (rus. Aleksandr Tiganov, Александр Тиганов) - taigi didis didžiojo Akademiko Andrejaus Snežnevskio mokinys, psichiatrijos korifėjus ir taip toliau. Visiškas autoritetas visiems, kas tiktai myli didžią teisingąją tarybinę psichiatriją.

Garsus Aleksandras Tiganovas tiktai tuo, kad padarė didžiausią įmanomą darbą, kokį tik galėjo padaryti svetimomis (savo studentų ir pan.) rankomis: paėmė Snežnevskio psichiatrijos vadovą, jį tiesiog nukopipeistino, tačiau pakeisdamas kažkurių Snežnevskio ligų pavadinimus į kokius nors kitus, taip, kad atitiktų psichikos ligų klasifikaciją pagal ICD-10.

Taip gavosi didžiaii fundamentalus veikalas, kuris ir tapo svarbiausiu Rusijos psichiatrijos kūriniu. Labai mėgstamu ir Lietuvoje, būtent tų psichiatrų, kurie jau tokie seni, kad anglų kalbos niekada nebeišmoks, o ir pačios psichiatrijos neišmoks, tačiau atsimena tuos laikus, kai galėdavo bet kam padaryti diferencialinę diagnostiką ir įrašyti diagnozę - šizofrenija.

Čia mes neminėsim, kad Aleksandras Tiganovas to psichiatrijos vadovo pats nerašė, o tik nusivogė nuo Andrejaus Snežnevskio, kuris tuo metu jau senų seniausiai buvo numiręs. Mes nieko nesmerksime, nes ir pats Didysis Akademikas Andrejus Snežnevskis lygiai taip pat kopypeistino iš kitur ir kišo į visus savo psichiatrijos vadovo leidimus savo paties studentų darbus, kuriuose būdavo tokių blėnių, kad jų nepastebėti tegalėdavo tik pats Snežnevskis.

Norim tiktai pasidžiaugti, kad tenai išliko visos diagnozės ir diagnozavimo metodai, pagal kuriuos bet kas gaudavo bent jau vangiosios šizofrenijos diagnozę, o dažnai ir kokią nors rimtesnę šizofreniją. Taigi, atsirado labai patogi galimybė sakyti, kad viskas čia pagal Tiganovą sudiagnozuota ir nesvarbu, kad dabar nėra vangiosios šizofrenijos - užtat yra šizotipinis sutrikimas!

Štai taip Aleksandras Tiganovas tapo mylimiausiu ir gerbiamiausiu autoriumi tarp tų visiškų psichiatrijos bebrų, kuriems jau ir patiems seniai laikas būtų praeiti kokią nors diferencialinės diagnostikos procedūrą ir gauti sau kokį nors kodą su F raide.