Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tarybiniai laikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žmonės tais laikais buvo laimingi, galėdavo gauti už dyką butą, visi turėjo darbą, gaudavo nemokamas keliones į sanatoriją, visiems visko užteko, o kiekvieno darbas būdavo atlyginamas teisingai, pagal nuopelnus, todėl nebuvo tarpusavio pykčio ar nelaimingų žmonių

Tarybiniai laikai - tai tokia politgeologinė era, kuomet rojaus metas žemėje, tiesa ne visur, nes kitur, kur nebuvo įvesta tarybų valdžia, glūdėjo slogus kapitalizmas. Šiuo laikotarpiu pensijos buvo didelės, elektra ir šildymas - pigūs, žmonės buvo dvasingi, valgė skanius ir ekologiškai sveikus tarybinius maisto produktus, visi turėjo darbą, buvo nemokamas mokslas, o smegenų neplaudavo televizijų reklamos ir kvaili laidų vedėjų pokštai.

Visi žino, kad tarybiniais laikais valdžia duodavo nemokamai butus, o jokio NT burbulo nebuvo nei pėdsakų: kiekvienas gyvenąmąją vietą gaudavo pagal poreikius. Ir nebuvo žmones apiplėšinėjančių bankų ir visokių greitųjų kreditų, žmonės galėjo saugiai laikyti indėlius taupomojoje kasoje. Ir pinigų visiems užteko, o skani, traški, šviežia ir sultinga bandelė tekainavo 3 kapeikas.

Dargi nebuvo organizuoto nusikalstamumo, prostitucijos ir narkomanijos. Neveltui dažnas, kuris dabar kaip taisyklė yra pensininkas, atsidūsta ir pasako karčią teisybę - prie ruso buvo geriau.

Nepraustaburniai pientūchai, kuriems dar protiniai dantys neišdygę ir pienas, gautas tėvelių nemokamai už kenksmingas darbo sąlygas, nuo lūpų nenudžiuvęs, šį puikų tarsi paties Ovidijaus apdainuotą aukso amžių, pasityčiojančiai vadina sovietmečiu.

Bet nesupras jie to virpesio širdy, kurį sukelia žodis Tarybų Lietuva, nes tai mūsų, sava, neparduota ir žmones globojusi šalis, kurios jie nežino!