Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rokiškis Rabinovičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Rokiškis Rabinovičius visame gražume

Rokiškis Rabinovičius - plačiai visuomenėje žinomas pseudointelektualas, nors dauguma pseudointelektualų mano, kad jis tiesiog užsimaskavęs dibilas ir trolis [reikalingas šaltinis]. Nevalgo gliutamatų ir net alaus dėl paranojinės šiųjų baimės negeria[reikalingas šaltinis], nors manoma kad rašo pavalgęs būtent šio cheminio elemento. Rūko[reikalingas šaltinis]. Prisimena monochrominius monitorius ir rock'n'roll grupes, kurios grojo prie Brežnevo. Kadaise trindavosi LJ, tačiau paskui perbėgo į PoPo.

Gal čia vertėtų užduoti ir klausimą - kodėl kažkoks žiurkėnas, dargi balėsas, kažkodėl vaizduoja kažkokį tai Visatos Valdovą įvairiuose lietuviškuose internetuose?


Rokiškio Rabinovičiaus kilmė

Tik pamanykit gi - ansai savo avatare vaizduoja, kad yra kažkoksai tai žiurkėnas, kitaip tariant - pacukas. Tas aišku, kad abejonių nekelia seniems jo skaitytojams, nes čia aišku tiktai treningų ir betrūksta. Taip kad faktas čia aiškus - internetų žiurkė, o ne žmogus, kaip kiti blogeriai.

O dar Rokiškis Rabinovičius su pačiu Rokiškiu nieko berods bendra ir neturi, nes kartą prisipažino, kad nei nebuvęs ten niekad, tačiau tai kelia daug abejonių, nes yra naglas ir chamiškas, o ganėtinai daliai rokiškėnų tai visai būdinga. Bet tą neigia faktas, kad chamizmas kartais išeina į užribius. Senais laikais kadaise išbanino iš savo komentatorių Pipediją, išsiplūsdamas negražiais žodžiais.

Kuo gyvenime užsiima - neaišku, bet sklando gandas, kad dirba kažkur Anglijoje, visgi dažnai atvykdamas į Lietuvą. Senesni gandai sklandė, kad išties yra nelietuvis, o iš kažkokios Baltarusijos, bet kokiais tai būdais prieš porą dešimtmečių gavęs pilietybę. Paskui, šią turėdamas, vežiojo šmutkes iš Lenkijos, kurias pardavinėjo Gariūnuose, o iš Lietuvos į ten vežiodavo kažkokias prostitutes uždarbiavimui. Tą galima aptikti, pasirausus po senus LJ tinklaraščių komentarus.

O dar kokiais tai būdais Rokiškis Rabinovičius neseniai prasimušė į Naująją Komunikaciją, kur ėmė skleisti visokius savo kliedesius aršiai ir nevaldomai. Kodėl padorus žurnalas tai spausdina, lieka mįsle, bet gi kita vertus, kai kuriems skaitytojams tai gal ir patinka, nes iš tų piktų burnojimų gal kartais ir galima pasijuokt.

Aišku tik tiek, kad į viską čia įsivėlęs yra gerai žinomas Rabinovičių klanas.


Rokiškio Rabinovičiaus stebuklingasis abrozdėlis

Rokiškis Rabinovičius graužia auksinę raidę. Tai čia ir yra tasai jojo stebuklingasis abrozdėlis

Naujausiais turimais duomenimis, Rokiškis Rabinovičius nesveikai užsinorėjo, kad visi jį garbintų, ir apsiskelbė pačiu lietuviškos blogosferos patriarchu. Lyg dar šito būtų maža, jisai privertė tokią ponią Enorcą nutapyti patį geriausią jo abrozdėlį.

Ponia Enorca neturėjo kur dėtis, ir nutapė patį gražiausią ligi šiol žinomą jojo abrozdėlį. Rokiškiui Rabinovičiui ansai be galo patiko, nes aiškiai kuteno jo savimeilę ir žavingai rodė jo potraukį auksui, garbei ir šlovei. Ir prisakė Rokiškis Rabinovičius tąjį abrozdėlį kiekvienam aukso rėmuose įsirėminti ir jam melstis bei prašyti malonių, užtarimo beigi pasigailėjimo.

Dar žr.


Rokiškis Rabinovičius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!