Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Treningai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Treninguota asmenybė.

Treningai arba trenykai - Čia toks protiškai ir matereališkai biednų žmonių apsirengimas, dar vadinamas "Kavenska uniforma". Aišku, treningų būna visokių, bet visi žino, kad treningų gerumas priklauso nuo paloskių: kuo šių daugiau, tuo trenykai geresni. Taip kad rinkitės atidžiai ir protingai.

Pipedija žino įvairias treningų rūšis, bet bendrai tai svarbiausia yra adidas, nes visa kita - tai jau ne tikri treningai, o nesąmonė kažkokia.

Savaime aišku, iš įvairių tipažų treningus labiausiai supranta ir vertina treninginiai. Šie yra tiek gerai išvystę savo treningų supratimą, kad netgi ir pavadinimą yra gavę būtent nuo to drabužio.


Treningų rūšys

Kiekvienam žinoma tiesa, kad ant treningo turi būti kuo daugiau juostelių. Kuo juostelių daugiau, tuo geresnis ir brangesnis treningas. O jei juostelių išvis nėra - tai jau čia aišku lopiniams tik skirtas... Arba iš baracholkos?

Na, aišku, dar treningai visokie būna - kasdieniniai, išeiginiai... Neabejotinai patogus ir puikus rūbas, o jei geras treningas - tai ir ženytis juo apsirengus galima!


Treningų istorija

Į Lietuvą treningus įnešė sovietai su visu komunizmu. Taip išeina kad treningai vienas iš mėšlų kuriuos įnešė komunistai. Kas išrado treningus kol kas nežinoma.

Ir žinoma dar tai, kad treningų iki kiniečių pramonės bumo niekur kitur negamindavo kaip Rasiejoje, ir pats žodis - treningas - yra absoliučiai sovietinis ir trenkiantis Engelso bei Markso dvoku. Po geležinės uždangos žlugimo treningai paptito po visą pasaulį, juos pradėjo siūti kiniečiai beigi turkai, ir juos nešioti pradėjo viso plataus pasaulio otmorozkai.


Treningų vartojimas

Yra išimčių kai treningus nešioja ne tik dibilai, pavyzdžiui, sportinikai, bet tokių mažuma. Tarp sprotininko ir šiaip dibilo su treningais skirtumą galima nesunkiai rasti - sportininkai nerūko. Treningai yra labai lengvai apsirengiami, neturi jokių nesąmonių kaip sagų, nes dažnam treningų mėgėjui užsisekti sagas būtų pernelyg sunki protinė užduotis. Treningai labai lengvai pritaikomi betkokioms progoms. Nors dažniausiai tai būna rasborkės arba tūsai. Mat daugiau nieko gero gyvenime treningasai nemato.


Treningų ideologija

Treningų dėvėtojai vadinami įvariai, anglų kalboje jie žinomi kaip chavs, bet štai Lietuvių kalboje turime daug pavadinimų šitai subkultūrai: Gėzai, treingasai, forsai, buduliai, marozai. Ideologinis tėvas buvo toks veikėjas Budulis, vėliau jam pranykus atėjo naujas jaunesnis ir su Buduliu tik ideologija susėjas Saulėnas iš Šiaulių (Iš kur buvo budulis nežinoma, bet įtarema kad iš Kauno). Dėl ko gyvena neaišku, nors ir aišku, čia kaip dieną, papist, pagert ir pasimušt. Tik neaišku dėl ko mušasi.


Visokios muštynės

Čia treningus mūvinčio dibilo ir darbas ir pramoga. Muštynėse išnaudojami visi treningų privalumai. Dažniausiai mušamasi dėl to kad cigarečių nedavė, ar šiaip ką nors atimti norima.