Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kaunas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Tokiais plakatais dabinasi Kaunas

Kaunas - Megztų berečių ir gėzų sostinė, yra šalia Megos. Išsirinko meru Šustauską, o paskui - išvis narkašą. Kolonėlė tarp Vilniaus ir Klaipėdos. Zuokas sako, kad Kaunas yra paprasčiausias projektas. Kauniečiai sako: "Kaune irgi galima gyventi"[1] (kiti mano, kad tai visiškas mitas ir nonsensas[reikalingas šaltinis]). Visi kiti - "Šūdas ne miestas, Kaunas ne sviestas". Liaudis kalba, kad kūčių naktį, visi kauniečiai pamiršta kaimiečių kalba ir pradeda kalbėti lietuviškai (žmonės sako - žmonės žino). Visi kauniečiai - fašistai. Didžiausias Lietuvos kaimas, kartais nepelnytai laikomas provincijos sostine. Pavadinimą kaimas gavo nuo to, nes į myžmiestį atvažiuoja valkatos iš visos Lietuvėlės ir užsilieka neapibrėžtam laikotarpiui. Garsėja amžinai nesutvarkyta alėja, prasmirdusiais gyventojais, machinacijomis ir kavianskos kultūros švyturiu - Kauno arena.

Tai čia kaip kažkas kardą į sprandą įsmeigė, tai kaip ir nemažai mėsikės iš šitos karvės gausis

Teisėtvarka

Štai toks tikrasai Kauno herbas, katrą visi kauniečiai atsimena, nes jis buvo toksai gražus Tarybiniais laikais

Ilgą gi laiką Kaunas buvo laikytas Lietuvos mafijos sostine, kurioje tenais visokie daktarai siaučia. Dabargi, kai Daktaras ir visa jo šutvė pasodinta, pereita prie eilinių, tačiau pripažintais pačiais geriausiais, policininkų, kurie, pasirodo, kad tvarką ir jos darymo finansavimą užtikrindavo panašiais metodais[2]. Pipedija ir klausia gi - kaip tada atrodo blogiausieji miesto pareigūnai? Galgi kas nors nuotraukų gali atsiųsti ar kokią istoriją mums gi čionai papasakoti?

Kultūra

Pagrindinis straipsnis - Kavianska kultūra

Kultūra Kaune vien kavianska (kitomis kalbomis iš šios išvertus - kaunietiška). Viską, kas kavianskiška, užuosi ir pajusi net už kilametro. Nėr niekur kitur pasaulyje tokios aukštos kultūros (otkotiūro), kaip kavianska. Kavianską kultūrą ypač palaiko Žalgrybis, šlovina plunksnagraužiai beigi kitokie grafomanai. O pagrindinė Kavianskos kultūros nešėja - Kauno ponia.

Nepatvirtintos naujienos

Pipedija praneša: griaus Kauną, statys miestą. Šis miestas tik iki 1991 m. buvo vadinamas Kaunu. Dabar miestas pasikeitė pavadinimą ir yra vadinamas Forceland.

Atsiliepimai ir komentarai

Taigi štai toksai gražus užrašas prie kelio pasitinka į Kauną atvažiuojančius atvykėlius

Kauniečiai apie Kauną

 • Gaidy atvaryk i Kauna ir paziuresim kaip be dantu liksi bl aslias is Vilniaus jauciu esi bl.
 • Kaunietis, eina nx kaip zaibys Kaune gyventi. Blet, zinot cia gyvenu bute, 3 aukste, tai nu nx tapetai sudais visi aplipe, nes blet turiu naxui eiti iki unitazo blet i kiema, bet ble uzpisa ten eiti, tai kurva ka darysi nx [ Jobanas kazkoks cia parase :D ]
 • KRc Kaunas geriausias miestas uz vilniu ta myzgaidy :D Krc parasos kas stumia ant kauno :)
 • Kokių tai mokslininkų yra įrodyta, kad jeigu Kauną aptverti spygliuota viela, apstatyti tankais ir apsupti tikrais kareiviais, tai kauniečiai patys suprastų už ką ten sėdi! :))))))

Kauniečiai apie Pipediją

 • tu kurwa duxas, davolnas labai? atlek i kauna pazesim ka tada pasakysi :D uz ta myzmiesti tave i miska isvestu ir paliktu nuoga. kaip sakoma: Kaune nemusa, kaune uzmusa :) ir kaip jau visi zino kaune paneles graziausios :) taip, kad slysk nx, mazkrusi :p nenoriu girtis, bet esu is Kauno
 • daunai nedaunai jus tokias nesamones rasyt bl kurva idijotai stobalni atvaziuokit patys i kauna ir paaxuelinkit centre tai jibalnikas bus i kita puse atsisukes jabanai kurva

Mums rašo skaitytojai

Rašo Vardenis Pavardenis (skaitytojo vardas redagcijai žinomas):

 Sveiki neseniai is jusu svetaines buvau priverstas istrinti straipsni apie mano gimtaji miesta Kauna.  Galbut man del to galvos
 ir neskaudetu bet kai jusu puslapi ir butent strapsni apie Kauna atradau google 
 ivedes raktazodi Kaunas istikruju nustulbau.Jusu puslapyje Kaunas dergiamas ivairiausiais zodziais ,nesuprantu 
 koks jusu puslapio tikslas juk pateikti teiginiai yra visiskai pasene stereotipai galintys klaidinti zmones ,o 
 uz dezinformacijos skleidima yra numatoma baudziamoji atsokomybe .Aciu jeigu atsizvelgsite i mano pastaba . 

Mielas skaitytojau,

dėkui už pastebėjimą bei šių nesąmonių ištrynimą, ir apgailestaujame, kad vykdant laisvamaniškąPipedijos politiką už tai teko tamstą apdovanoti banais. Deja, nors ir kokia bebūtų blevyzga ar gandas, jamgi lemta egzistuoti jei ne Lietuvos ryte ar Respublikoje, tai bent kokiame nors blevyzgų portale, pavyzdžiui Pipedijoje, nesgi liaudies neužčiaupsi, ir tik pliuralizme gimsta tiesa. Mūsų galimybės riboti autorių išmintį ir teises skleisti visokias nesąmones yra labai ribotos, it kokio Kubiliaus siekiant apriboti vertelgiškas pieno ir grikių supirkimo kainas, betgi galime kartu pakviesti straipsnio autorių susigėsti ir pakoreguoti savo nuomonę apie Kauną. Visko gali būti, kad autorius rašydamas šitą straipsnį buvo visiškai girtas ar prisivartojęs narkotikų, bet Pipedija, deja, neturi alkotesterių irba techninių galimybių tai paneigti ar patvirtinti. Taigi siūlome revanšuojant parašyti apie Kauną ką nors malonaus ir gero, pvz. apie tai, koks jis yra "nusikalstamai neatskleistų galimybių miestas" ir jame statoma puiki sporto arena, arba papasakoti tautai visokių ten intriguojančių gandų apie požemius Laisvės alėjoje, kuriuose užmūryti dideli Daktaro gaujos turtai ir visokios nekaltos geltonkasės lietuvaitės. Jei turite klausimų maloniai prašome su mumis susisiekti Pipedijos emailu irba susirasti mus Feisbuke ar Tviteryje.

Faktai

Vienintelis geriausias dalykas, ka gali padaryti atsidures kaune, tai nusipirkti vienpusy bilieta i Vilniu!

O dar kartą kažkoksai vandalas atėjo čia ir ištrynė šitą straipsnį, palikdamas tik žemiau esantį tekstą, kuris yra aiški tiesa, nes tam paneigimo niekas čia taip ir neparašė:

"Kaunas - šauniausias Lietuvos miestas. Anksčiau čia pylę purvus vilniečiai nežino ant ko daugiau bestumti, kai gyvena savo šūdo kaime"


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.