Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zuokas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.

Artūras Zuokas - pseudoblogeris, politikanas, liberalcentristų vadas, alkoholikų[reikalingas šaltinis] iš Jonavos sūnus. O dar yra koksai tai ten Artūras Zuokas, kuris gal ir suvisam kitas žmogus, nes dėl nieko nekaltas.

Zuoko blog`as

Turi blogą, kuriame rašo Anonimas, pasamdytas rašyti už Zuoką. Zuokas pagarsėjo tuo, kad visokiais teismais grąsinosi persekioti kažkokius dibilus, katrie Delfyje apie jį šiko į komentarus. Neretai apšaukiamas populistu, tačiau nesiejamas su ekskrementalistais.

Artūras Zuokas

O dar kiti sako, kad yra pasirodo keli zuokai, kuriuos visi painioja: šiaip Zuokas, Artūras Zuokas ir Abonentas, gi pastarasai, savo ruožtu, išvis susidauginęs tiek, kad užima pusę Seimo kėdžių ir persiduoda visiems Vilniaus merams iš kartos į kartą. Ir dar gi yra kažkoksai Zuokula, bet tas jau su šitais ryšio jokio neturi, nes iš Paralelinės Visatos kažkokios yra.

Kažkuris ten Zuokas dar buvo tokioje įmonėje Medon, o paskui dar tapo Rotary prezidentu, tad neabejotinai - pasaulinis globalistų sąmokslas čia bus!

Naujienos visokios

O gi paskum Artūras Zuokas patapo seimūnu, tai dar paskum pasipiktino ir išėjo su trenksmu, pametęs ir visą liberalcentristų partiją, tai įkūrė judėjimą Taip!, katras kažkaip nepartinis, ale bet kaip dėl jo liberalsąjūdiečiai spjaudosi, vis kažkokias užuominas slėpdami, esą čia tik rinkimams, o patys įkūrę Vikipartiją, vaizduoja, esą su savo ta nesąmone visus dabar apmulkins. Tai dar pažiūrėsim, gal ir apmulkins, o gal ir ne.


Zuoko nuotykiai:

O vieną kartą, kai dar buvo Vilniaus meras, čatino, čatino Artūras Zuokas savo bloge, ir visi paskaitė, kad ten darbo laiku visokie postai atsirado, tai sako, kam nesąmonėm darbo metu užsiiminėja, nes buvo Vilniaus meras. Tai tada Zuokas pradėjo rašinėti per pietų pertraukas ir po darbo. Dar sako, kad tada jam gimė idėja pasisamdyti Anonimą.

Gi dar Zuokas garsėja tuo, kad bendrauja su žmonėmis Feisbuke, tai čia ganėtinai unikalus politikas, šiuoju bendravimu susilaukęs didžiulės pagarbos, nes kiekvienas gali klausimą užduot ir atsakymo išties susilaukia. Tai kiti politikai šitokių triukų dažniausiai nežino ir suvokt negali, kad paprastas žmogiškumas lemia viską, tai ant Zuoko baisiai pikti.

Zuoko anatomija

Kartą Zuokas papuolė į ligoninę ir gydytojai oficialiai padarė visiems ir taip suprantamą išvadą, kad Zuokas yra robotas[1][2]

Tokį vaizdą trasoje Užupis - Vilniaus savivaldybė galėdavo paregėti Vilniaus svečiai ir gyventojai. Dabar kurį laiką negalės, mat šitam robotui nuo polonio perdegė saugikliai
Pagarsėjęs savo transporto priemonę - Segway, Zuokas kartais ją pakeičia į tanką, kuriuo reklamuojasi esąs piktas dėdė, naikinantis nepaklusnių vairuotojų Mercedesus. Maži gi vaikai žaidžia smėlio dėžėje su kastuvėliais ir mažomis mašinėlėmis, o dideli - su didelėmis mašinomis idant atkreiptų aplinkinių dėmesį
Zuokas jaunystėje gerų draugų kompanijoje


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.