Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Liberalų sąjūdis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Liberalsąjūdiečiai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png 

Dėl mirusio Liberalų Sąjūdžio liūdi Pipedija ir rinkėjai.
Liberalų Sąjūdis pasimirė ir jau daugiau nebebus, ajajaj, kaip gaila... Vaje, vaje...

Su giliu liūdesiu pranešame, kad dabar jau Liberalų Sąjūdis liko tiktai pavadinimu, nes jau nebeliko tenai nieko, kas būtų kažko verta, taip kad sveiki atvykę į partijų kapines!

Liberalų sąjūdis - tai irgi anokie liberolai, tik neaišku, per kurį galą, nes liberalūs tai jie verslui, o valdiškas įstaigas spaudžia ir sako, kad per daug jose darbuotojų, tai reikia atleist ir uždraust verslus terorizuoti. Tai ar šitaip galima bausti pensininkus, dirbančius inspekcijose, juk jeigu jie darbo neturės, tai iš ko gi jie pragyvens?

Dar naujesnis Upd.: ankstyvą 2018 metų gruodžio 4 dienos rytą Eugenijus Gentvilas atsistatydino iš partijos frakcijos Seime seniūno pareigų, o į jo vietą atėjo Viktorija Čmilytė-Nielsen. Viskas įvyko praėjus gana neilgam laikui po to, kai Pipedija paskelbė apie tai, kad Liberalų Sąjūdis jau gali būti laidojamas.

Naujausias Upd.: Ankstų 2018 metų lapkričio 2 dienos rytą Aušrinė Armonaitė ir Remigijus Šimašius paskelbė, kad patys išeina iš Liberalų Sąjūdžio, o žiniasklaida bei apžvalgininkai jau sujudo: sakosi, kad šie du neapsikentė, jog kiti politikieriai ne tik toleroja senas nesąmones ir nieko netaiso, bet ir kviečiasi visokius ten komskius bei kitokius panašius. Kol kas daugumos nuomonės apie Liberalų Sąjūdžio ateitį vis dar primena burbuliavimus, bet Pipedija sako, kad partija jau subyrėjo ir šansų nebeturi.

Upd. taigi link 2018 metų galo jau Remigijus Šimašius bei Aušrinė Armonaitė po biškutėlį juda iš Liberalų sąjūdžio lauk, o paties Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas prabilo, kad stabdo šių dviejų narystę partijoje[1]. Gi negana to, tas pats Eugenijus Gentvilas ėmė kaip tai ginti Virginijų Komskį[2], kad šis galįs būti liberalų nariu, nes kažkas nežino ko tais ar ne taip suprato...

Šiuomi Pipedija konstatuoja, kad čia yra koksai tai partinis delyras, kuris matomai pasibaigs ir kokia nors partine mirtimi.


Dėžutės skandalas ir Liberalų sąjūdžio žlugimas

Vieną ramią dieną, 2016 metais, Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis susitiko su tokiu Raimondu Kurlianskiu, nuo kurio gavo paskolą dėžutėje nuo kažkokios degtinės. Paskola buvo grynaisiais, šimtatūkstantinė ir labai graži. Masiulis ją pasidėjo į mašinos bagažinę ir kažkur nuėjo pietaut. Pakolei pietavo, į mašinos bagažinę įlindo STT, visą paskolą sužymėjo, o greitai po to pas Liberalų pirminiką buvo atliktos kratos namuose. Taigi, su visais įkalčiais Masiulis buvo sugautas visame gražume, taip kad štai jums ir prašom.

Prasidėjo [[MG Baltic skandalas, kurį laiką dar ten bandė siausti kažkoks Antanas Guoga, bandęs stoti į pirmininkus, kilo visokie šurmuliai, paskui dar partiją bandė išgelbėti Remigijus Šimašius, ale nauji šūdai ėmė lįsti dar labiau - greitai buvo pareikšti kaltinimai dar keliems partijos veikėjams - Gintaras Steponavičius, Šarūnas Gustainis ir dar ten kažkas.

O dar paskui, kai MG Baltic tinklas ėmė vis aiškėti, skandalas dar labiau užsisuko - mat kažkas iš MG Baltic draugų užsimanė dėl visko apkaltinti Dalią Grybauskaitę, tai tada VSD išviešino pažymas, tai dar paaiškėjo, kad išvis ten tas Liberalų sąjūdis kažkaip visiškai susijęs, o negana to, dar MG Baltic nurodinėjo, kaip Remigijus Šimašius turi būti išmestas ar tai kažkaip patrauktas[3].

Tai dabar jau Pipedija pranašauja, kad vegetuojanti partija nebeišliks,o laukia jos tas pats likimas, kaip ir daugelio kitų, kurios prisidirbo. Tuo gi tarpu linkime normalesniems partijos nariams susirasti geresnių užsiėmimų!


Istoriniai faktai apie Liberalų Sąjūdį

Tai vat šita reklama buvo išspausdinta 2007 pradžioje Lietrytyje, per savivaldos rinkimus, tai paskui Petras Auštrevičius ilgai dėl jos spjaudėsi ir bandė paneigti, kad čia jų reklama, kaltindamas liberalcentristus su Zuoku. Bet tai šiaip tai paskaitę, kažkaip nelabai čia matom, kad melas būtų parašytas, nesgi berods už visus šituos punktus liberalsąjūdiečiai pasisakinėjo, nors gal ir ne, nes nesupaisysi...

Kadangi nelabai mums čia pavyko priieškoti apie įvairius korupcijos skandalus, kyšininkavimą ir panašius reikalus, nors ir smarkiai ieškojome, tai belieka tiktai šiaip faktelių visokių apie politines pozicijas pateikti jums, nes matomai tiktai tokių ir yra.

Per ankstesnę kažkurią kadenciją Liberalų Sąjūdis lyg ir agitavo už visokias teises, o paskui prakišinėjo liūdnai pagarsėjusią pataisą į BK, pagal kurią už bet kokį pasisakymą galima būtų pasodinti laikui nuo 2 iki 4 metų. Tai pas juos dar anoks Petras Auštrevičius ir Eligijus Masiulis vadais besantys, tai šitas irgi kaip koks cirkas, o dar ir Leonidas Donskis yra, kuris labai dvasingas ir sėdi Europarlamente...

Susikūrė liberalsąjūdiečiai 2006, kai nuo liberalcentristų atskilo, ta proga dar buvo skandalas, kad Petras AuštrevičiusŽilvino Šilgalio kažkokį neoficialų "atlyginimą" gaudavo, bet kita vertus, buvo ir dar labesnis skandalas, kad juk liberalcentristų vadovas Artūras Zuokas buvo labai puolamas tuo metu, tai kaip gi šitaip galima sunkiausiu momentu savo vadą palikt...

O dabar Erikas Tamašauskas siūlo protestuotojus vandens patrankom vaikyt...

Gi dar šviežesnė naujiena - pasirodo gi, kad Susisiekimo ministerija viena ranka vadovaujama Eligijaus Masiulio, siūlė įvest internetinį balsavimą, gi tuo tarpu kita ranka kartu su VSD padarė nutarimą, kad visų emeilus bei pokalbius sekt...

O dabar ir dar šviežesnis cirkas: rinkimai į savivaldybes artėja, tai Liberalų sąjūdis susigalvojo kurti kažkokią Vikipartiją, kad pavaizduoti gėrį, o paaiškėjo, kad ta Vikipartija tėra anokio Šarūno Gustainio kūrinys, su jokia Vikipedija neturintis nieko bendra, išskyrus nugriebtą pavadinimą - pasirodo, tasai internetas net ir su wiki neturi panašumų...


Pipedijai žinomi liberalsąjūdiečiaiVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.