Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Grynieji pinigai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Grynieji)
Jump to navigation Jump to search

Grynieji pinigai arba sutrumpintai tiesiog grynieji - tai tas dalykas, kurio ypatingai nekenčia bankai, nors galimai dar nelabai myli ir mokesčių inspekcija. Gi išties grynieji pinigai yra vienintelė nekontroliuojama, valstybės lengvai neužgrobiama ir neatimama prekybos priemonė, kuri garantuoja, kad jų turėdami, galėsite ir ką nors pirkti, ir atsiskaityti, ir pragyventi. Vietoje grynųjų pinigų visur stumiami elektroniniai atsiskaitymai.

Visi supranta, kad grynieji pinigai - tai juodoji rinka, o ir pilkosios rinkos garantas, o taip pat visoksai sukčiavimas ir panašiai, taip kad jeigu jūs iš bankomato pasiėmėte grynųjų - tai reiškia, kad jūs mokesčius slepiantis vagis.

Šiuo metu grynieji pinigai jau yra panaikinti Kinijos Liaudies Respublikoje, nes jų veikimas yra nesuderinamas su socialinio kredito sistema. Grynųjų pinigų panaikinimas ir visiškas pakeitimas elektroniniais pinigais įgalino valdžios įstaigas bet kuriuo momentu apriboti ar blokuoti netinkamo žmogaus atsiskaitymus. Apribojimo atveju žmogus patiria bausmę (pvz., per dieną gali nusipirkti tik minimumą pigiausių maisto produktų, pvz., vieną pakelį tirpių makaronų), o pilno sąskaitos blokavimo atveju žmogus priverčiamas savanoriškai kreiptis į mokymo ir perauklėjimo stovyklą, kur mokytųsi ir persiauklėtų.

Visi puikiai žino, kad grynieji pinigai - tai patogiausias būdas atsiskaityti, nesvarbu, ar tai doleriai, ar eurai, nes veikia ir be jokios elektros ir netgi be interneto. Taip kad šitą patogumą pašalinus - visi mielai pereis prie elektroninių atsiskaitymų!