Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Euras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Eurai)
Jump to navigation Jump to search
Euras gi atrodo maždaug taip. Jame pavaizduojami jojo sukūrėjai - Marksas, Engelsas ir Leninas
Štai taip jau atrodo naujai kaldinamos eurų monetos, kurios bus skirtos specialiai Graikijai, jei šioji iš eurozonos neišstos savo noru.

Euras - gi mėgiamas valdžiažmogių žodis beigi daiktas. Sako - gi tai krūtas daiktas išvesiantis Marijos žemę į tiesą ir viltį, kad jokie čia litai daugiau nepasiliktų...

Dargi sako kad eurui bus pyzdiec it kokiam Baltarusijos zaičikui...

Ne taip jau seniai sukurtas ir eurozoną sudaręs euras - dabar visokių spekuliantų taikinys, o kalbos sklinda, kad jam bus prasčiau, nei doleriui, mat euras neturi tiek lėktuvnešių ir atominių bombų, neturi tiek resursų ir neturi tiek technologijų, todėl nors dolerių pasaulyje daugiau, nei JAV kada nors sugebėtų padengti kokiu nors turtu, eurui visvien bus chana, nors šis dar prie skolų lygio nei nepriartėjęs.

Štai dabar Estija įstojusi į euro zoną anksčiau, nei Lietuva ar Latvija, gali pasiguosti, kad sėdi viename traukinyje kartu su Graikija, kur žmonės uždirba 10 kartų didesnes, nei estai pensijas, o rėkia ir kelia maištus bei riaušes gatvėse, nes jiems tų pinigų per maža, todėl estukai juos turį finansuot. Taip kad pasaulis jau neramus dėl to, ar tik komunistai bei anarchistai neprives Elados prie išmetimo iš ES.

Nepasisekė...