Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Latvija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Latvija kokį šimtmetį buvo tiesiog Lietuvos provincija, kaip ir kolonija kažkokia. Tai lietuviai aniems aišku ten kultūrą visokią atnešė ir taip toliau, išmokė šiuosius, kad jie zirgo galva vadintis turi. Bet tai jau labai seniai buvo, tik nuo to laiko jau latviai vadina lietuvius "leiši", o ką tai reiškia, tai nesupaisysi...

Graži šalis ta Latvija, savo statiniais primena Klaipėdos kraštą, teturi vieną miestą - Rygą, katra didumu Vilnių lenkia, o taip pat kelis puskaimius, didumo sulig kokiu Alytum ar Marijampole.

Užtatai pajūris didelis, ir Rygos įlanka, o kažkur šiaurinėj Latvijos pusėj yra milžiniškos pelkės, katros vadinasi "Kemerų smaradės liūnas" - šimtus kilometrų palei jūrą tęsiasi žemės, esančios metru žemiau už jūros lygį, tai vien visokie akivarai...

Tai vat taip vat čia su ta Latvija. O dar istoriškai galim prisiminti, kad bermontininkai Latviją valdė po Pirmojo pasaulinio karo, tai tik kai lietuviai tuos bermontininkus sumušė, tai po to ir susidarė Latvijos valstybė.

Taip pat Latvija yra 18-19-mečių litofcų prisigerimo ir pasitusinimo vieta, kai kolchoznikai Veryga, Karbauskis ir visa jo šutvė uždraudė 18-19-mečiams gert ir vasara vietoj į Palanga leks į visokias Jurmalas, Liepojas ar dar kur velniai žino.