Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alytus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
aIr Alytuje gyventi galima!:)

Alytus - anoks tai miestas Dzūkijoje. Dėl savo dydžio ir svarbos dažnai netgi vadinamas Dzūkijos sostine.

Alytuje gaminami šaldytuvai "Snaigė", nerūdijančio plieno talpas gamina mašinų gamykla "Astra", šampaną pilsto "Alita". Dar yra ir anokios tai kontoros "Traidenis" ir "Feliksnavis", gaminančios tokius tai stebuklingus šūdų bakus, kuriuose tie šūdai stebuklingai išsigaruoja ir paprastu vandenėliu pavirsta. Kas dar ten gero, daugiau nelabai žinome. Miestas žymus savo prieplauka prie kurios nebuvo prisišvartavęs nė vienas laivas, taip pat dviračių taku, kuriuo greitai ir smagiai nuvažiuosi tik į niekur. Dabar ES struktūrinių fondų paramą švaisto kuopdami smirdančią duobę, katrą vadina Dailidės II prūdu. Dar turi dvi geležinkelio stotis, bet nė vienas traukinys nevažiuoja į niekur, bo bėgius išardė dar 1997 - mat kažkam iš Alytaus valdžios ir Lietuvos Geležinkelių vadų pasirodė, kad kam gi tas geležinkelis Alytuje? Todėl dabar pagelžkelinės tenai nesiveisia.

Dzūkijos sostinės transliuojama kultinė TV laida "Derliaus kraitė", matomai demonstruojanti tautinį žemdirbiškumą ar tai kažką panašaus.

Sovietmečiu Alytuje buvo viena iš kelių SSRS cheminio ginklo bazių (kita buvo kažkur Ukrainoje, o dar viena - kažkur Sibire), tad kartais kalbama, kad nuo tų laikų alytiškius kamuoja visokie apsigimimai, gerokai sudarkantys jų psichiką.


Vietos demokratija:

  • Kaip žinia, demokratijos simbolis - laisva žiniasklaida, regioninė irgi. Pipedija pristato Alytaus krašto gazietą - "Alytaus gidas"!
  • Kaip sako gandas, ne kur kitur, o Alytuje įsikūręs Rabinovičių klanas ar tai bent jau kažkuri iš šitos oligarchų grupuotės būstinių
  • Alytuje yra įsikūrusi Gandrų centrinė būstinė