Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ukraina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ukraina - anokia gi valstybė, katros padėtis aiškiai nepavydėtinai neaiški, tarp Rytų ir Vakarų, kaip dar kai kas vertina - vienintelė buferinė zona tarp Rusijos ir Europos Sąjungos. Valdė ją anoksai Janušesku, bet visai neseniai netyčia atsitiko Maidanas ir dabar šisai visokeriopai įdomus personažas didvyriškai pabėgo į Rusiją ir bando iš jos kažką ten valdyt.

Kaip sakant, kur kas, bet Ukrainoj - cirkas ir kliedesiai. Tai vat pavyzdžiui, jei kokia nors Rusija aiškiai apsisprendžia ir turi aiškią politekonominę liniją link totalitarizmo, tai Ukraina garsėja tuo, kad nei ten demokratija, nei ten totalitarizmas, nei ten kapitalizmas, o daugiausiai - aišku, kad plutokratija ir totalinė korupcija, tai šiuoju atžvilgiu gal net lenkia tokias šalis, kaip Bulgarija ir Baltarusija, o tai tokias šalis aplenkti tai sunku.

Bet tai yra tame ir visokių privalumų, mat viskas pigu, ir galima nuvažiuoti ten pažiūrėti sovietmečio liekanų pavyzdžiui vasarą, nesgi sako, kad pigiau, nei kokia Turkija, tik kad viskas sovietiška taip, kad po pusdienio norisi iš tenai pabėgt. Kita vertus, dėl blogo gyvenimo ukrainietės lengvai pasiduoda pinigų troškuliui, tad šitai irgi turi savų privalumų turistams, aišku, kartais išvirstančių ir į visokius trūkumus su vagystėmis ir apiplėšimais.

Paskutiniu metu tai Ukrainai niekaip neišlipa iš visokių ten televizorių taip kad jau atsibost pradeda, nes joje stichiškai atsiradęs žmonių pasipriešinimas sudarytas vien tiktai iš vietinių gyventojų ir visai niekaip neremiamas beigi net nieko bendro neturintis su Rusija nelygioje kovoje didvyriškai priešinasi degraduojančių vakarų remiamai fašistinei valdžiai ir siekia nepriklausomybės. Kitaip tariant vyksta karas tarp visokių koloradų sukurtų Dombabvių irgi Lugandų, beveik ištisai sudarytų iš Putino remiamų rusofašistų iš vienos pusės, ir Ukrainos kareivių bei visokių ten prijaučiančių patrijotų iš kitos. Tai čia kartais atsiranda ekspertai katrie tą karą vadina pilietiniu karu, bet Pipedija primena, kad jeigu kariaujama su iš kitos šalies atsiųstais samdiniais tai koks čia dar pilietinis karas.

Tai kaip ten bebūtų šalis nevienareikšmiška aiškiai ir dar neaišku kaip ten viskas su ja pasibaigs.