Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Taigi čia visų laikų pati geriausia televizijos laida, dar iš sovietmečio žinoma, o ir naujesnėse TV kitais variantais paplitusi, nes pigi, tinkama visiems laikams bei įvykiams, irgi visoms amžiaus beigi pomėgių grupėms, o ir žiūrovams nepisa proto
Štai puikus buitinės TV transliacijos pavyzdys, savo kokybe prilygstantis profesionalioms televizijos laidoms

TV arba televizija - tai durnadėžės dvasia, kuri transiuoja mums programas. Aišku, perkeltine prasme programas, nors gal ir ne visai, nes kaip žinia, per televizorių nemenkos žmonių masės būna užprogramuojamos visokiems veiksmams. Tai dėl to prieš Seimo rinkimus televizijos paklausa baisiai išauga, o reklamos įkainiai pakyla į aukštumas.

Dar pačios TV kontoros pasakoja visiems, esą esą žiniasklaidos televizijoje, bet visi žino, kad žiniasklaidos ten nėra, nes yra tiktai durnasklaida ištisai.


Televizija Lietuvoje

Lietuvoje visos televizijos transliuoja išimtinai reklamą, o menkuose tarpuose tarp jos - ištraukas iš kažkokių filmų ir nesąmoningų dibilams skirtų televizijos šou. Todėl neretas televiziją pavadina debilovizija, taip tardamas, kad tai yra dibilų sapnas. Reik pasakyti, tikrai dibiliškas. Tiesa, LTV bando neigti šitą teiginį, ir bando įrodyti, kad gali būti ir kitaip. Bet jais niekas netiki.

Vienok šiais metais naujiena didelė: atsiranda kokia tai skaitmeninė televizija, katra tokia pat šūdina, kaip ir visos kitos, bet kainuoja brangiau, užtat ją įvedant, įprasti kanalai bus uždaryti, o žmonėms reiks naujus televizorius ir kažkokius priedėlius pirkt.


Televizijos kanalų sąrašas

Gal ir dar kažkokių yra televizijų Lietuvoj, jei kurią pamiršom - pridėkite.