Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bulgarija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Bulgarija - ta šalis, kur gamintas garsusis pigusis vynas, tiksliau netgi ne vynas, o toksai rašalas, žinomas, kaip "Monastirska izba". Tai šiuoju Bulgarija ir pagarsėjo senais laikais, nes už visai pigią kainą kiekviena šliundra ir visokie studentai galėjo prisilakti, vaizduodami, kad geria kažkokį taurų gėrimą.

Aišku, šiais laikais jau tai nelabai svarbu, nes studentai dabar geria prabangesnį visokį vyną arba iš viso kokį nors alų, taigi ir Bulgarija praranda jau rinką.

Kitkuo gi Bulgarija niekaip negarsi, jei neskaičiuosim vagių - kažkokia laukinė valstybė, kuri SSRS laikais buvo vadinama šešiolikta respublika, nes vis bandė prisijungti prie SSRS, o bolšėninkai jos neėmė, nes turėjo kažkokių ten geopolitinių problemų, o ir šiaip, Bulgarija buvo pernelyg prasta - panašiai kaip kokia Albanija.

Viskas, ką gamina Bulgarija - tai pomidorai, šūdinos cigaretės ir dar šūdinesnis vynas.

Dabar gi Bulgarija yra vienintelė iš buvusių Varšuvos pakto šalių, apie kurią visi buvo užtikrinti, kad šioji nesugebės įstoti į Europos Sąjungą. Betgi kai 2007 priimdinėjo Rumuniją, tai priėmė ir Bulgariją - iš gailesčio tiesiog.