Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pomidoras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pomidorai)
Jump to navigation Jump to search

Pomidoras - anokia čia daržovė, lygtai vaisius, o gal iš viso tik - pomidorčikas.

Tai ne pomidoras, o Ponas PomOdoras, o gal ten vyšnia kokia, bet labai panašus...

Atsirado (kaip visada) iš visokių ten Amerikų ir taip pritapo, kad italai laiko tą pomidorą nuosava daržove. Jo, ten su italais tai visai keistenybė, jų Kolumbas - tai italas, kuris paskui gal ispanas, nors tikrai jau taip atrado tuos rytinius indus, kad pervadino juos į indėnus, kurie ten ir augino tuos rojaus obuoliukus.

Toj tačioj Italijoj - jei ponas, tai ponas - Pomidoras, neaišku iš kur tai pritapo, gal čia tik mums, nes buvo kažkoks komunistinis multikas apie Čipoliną, kuris tipo buvo apie italų revoliuciją prieš ispanų priespaudą - tai pagr. ispanas - tai ponas pomidoras, nors gal ir ne taip.

Tai nepaisant ten visokių nesutarimų - čia tikrai skanus vaisius, kuris dažniausiai valgomas su druska ir grietine[reikalingas šaltinis], skirtingai nuo ananaso, kuris irgi vaisius.

Tie patys italai kurie negali ištarti lietuviškai raidės I po M (t.y. mi), tai barbariškai naudoja - kaip PomOdoras ar kokie tai PomOdorai.

Dar sako, kad jei suvalgysi tą pomidorą, tai visos ligos kaip iš šiknos, ar kur ten iš blogiau - išlėks. Tapsi labai sveikas ir labai antivėžinis, nors gal tai nevisai tiesa, bet vis tiek smagu.

Dar kalba, jei suvalgysi jų net kokią nors toną, visai svorio nepriaugsi, nors jei valgysi tik tai, nuo ko nepriaugsi, tai gali ir iš bado padvėsti, bet užtai svorio nepriaugsi.


Vat čia tai ir surašytos daržovės, apie kurias jūs jau visi žinot
Agurkas Pomidoras Bulvė Kopūstas Brokolis Česnakas Svogūnas Burokas Runkelis Ropė Morka Ridikas Pupa
Žirnis Moliūgas Cukinija Kopūstas Rabarbaras Šparagas Paprika