Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


JAV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Amerika)
Jump to navigation Jump to search
Tipiškas JAV kraštovaizdis

Amerikos Štatai, oficialių asmenų ir šiaip pseudointeletualų vadinamos Jungtinės Amerikos Valstijos arba JAV - blevyzgų beigi katastrofų šalis kažin kur toli toli už Atlanto, liaudy dažniau užvadinama kaip Amerikė ar kaip kur dar sakoma, kad Amerika.

JAV galima drąsiai vadinti didžiausia visų laikų afera...

Demografija

  • 50 procentų - Macdonaldiniai storuliai.
  • 30 procentų - blevyzgų nešiotojai.
  • 10 procentų - imigrantai pseudointeletualai lietuviai.
  • 10 procentų - Google, Microsoft beigi Apple pamišėliai.

Istorija

Nacionaliniai mitybos ypatumai ES ir JAV. Ta proga Pipedija perspėja - neėskite greito maisto, nes užaugs va tokia šikna!

Kažkur prieš du šimtus metelių Vašingtonas įkūrė Ameriką su visomis jos pasekmėmis. Nu, ir dar ką čia pridurti, Linkolnas kažin kada padarė kad negrų vergijos nebūtų... ir kas iš to... visokie Maikrosovt ir Apple tiesiogine prasme ten kankino programerius, o tie ir įsivaizdavo, jog Amerika laisva šalis. O reikalas tas, kad Makdonaldų pilna, tipo atsipalaiduoti ir privalgyt visokių š... Visai nelaisva ta Amerika pasirodo, išpūtė visokie Linkolnai beigi Bušai jog laisva valstybė!

Amerikonai beigi kiniečiai

Ogi tiesa štai kokia - išrasti Amerikoje labai paprasta, tik parašai rekvestą į Kiniją ir tau padarys ką nori, tik 100 dolerių reik nepamiršt. Čia iš tikro kiniečiai viską sugalvojo, tiktai kad anie tokie kiniečiai, jiems tik bapkės svarbu. Dar viena šokiruojanti versija: gi amerikiečiai paprasčiausiai įdėjo kiniečiams geną, katrasgi verčia daug dirbti. O visas pelnas - štai amerikonų rankose. Al Kaedą pasprogdinti Amerikos iš tikro pasiuntė Mao Dzedunas, anoksaigi kiniečių prezidentas, pasibaisėjęs amerikonų vergija kiniečiais. O čia iš patikimų šaltinių sužinota, jog vietoj negrų Linkolnas panaudojo porą melejonų kiniečių (juk jų begalybė!). Pasirodo amerikonai - gi mafijozai beigi diktatoriai milžinisai! Komunistai nepasidavė - pradėjo sprogdinti Ameriką gi visaip. O kiniečiai kaip dirbo taip dirbo. Vėliau ir japonams beigi rusams atsibodo ta Amerika - juk teko susitaikyti, jog Amerika yra Amerika.

Kašis

Amierykoj visai populiaru kašis. Yra NBA (Nedaryk baudų, asile) kur susirenka ale kiečiausi gaidžiai, o iš tikro tritaškių net mėtyt nemoka, ot gražu!

Žinomiausi amierykonai


Dar amerikos visokios

  • Yra toksai kaimas - Amerika, kuris yra Prienų rajone, taip kad galima labai pigiai nuvažiuot ir girtis paskui, kad Amerikoje buvot.