Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Microsoft

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Maikrosovt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia dar senais laikais nusifotografavo visi kartu darbuotojai, o kairėje pats apatinis ir kairiausias - tai pats Bill Gates, kurį čia matome visame gražume ir niekaip to negalim paneigt

Microsoft - tai ne kas kitas gi, o ta pati kompanija, kuri mums davė Windows ir taip toliau. Tai dar lietuviškai liaudyje neretai vadinamas Melkosoftas, Mikrominkštas ir kaip kuriais kitais žodžiais, kuriuos meiliai suteikia vartotojai, o įkūrėjas yra toksai Bill Gates. Garsi kompanija, žymi įvairiais savo programinės įrangos produktais, įskaitant legendinį Microsoft Clippy bei istoriškai neužmirštamą Microsoft Bob.

Taip kad ne kitaip, o turime dabar išsyk jus informuoti, kad tai yra ne kas kitas, o aiškus jums signalas, kad MacOS yra labai netinkama, taip kad naudokite Windows, o visokios nelegalios OS jums irgi netinka, nes jos yra nelegalios, taip kad naudokite tiktai legalias OS.

Nedaugelis žino, bet šitais naujais laikais, 2024 metų pradžioje, Microsoft sugebėjo pralenkti netgi Apple kompaniją ir tapo nr.1 IT kompanija pasaulyje, kokia jau yra anksčiau kadaise buvusi. Pagrindinės Microsoft pajamos, eilės tvarka čia irgi gali kiek nustebinti:

  • Azure - hostingo paslaugos sudaro beveik apie pusę visų pajamų
  • Microsoft Office - kaip ir anksčiau, taip ir dabar esminis pajamų šaltinis, tačiau dabar šios pajamos tėra apie ketvirtadalį
  • Microsoft Windows - vis dar tiesioginių pajamų nešėjas - apie 10% pajamų
  • Xbox, LinkedIn ir Bing - sumoje neša dar apie penktadalį visų pajamų

Kadaise daugelis nekentė Microsoft, bet dabar, pasižiūrėję į Google, Apple ir Facebook, daugelis sako, kad čia visai nebloga firma.

Prieš 20 metų negalėjai to net pagalvoti, bet dabar Microsoft netgi leidžia Linux, ir turi savo palaikomas CBL-Mariner Linux bei Azure Linux versijas. Ir kas galėjo pagalvoti, ar ne?

Ko jums reikia iš Microsoft

Čia kad išsyk būtų aišku, tai patariame kad geriausiai jums tiktų Windows Vista, o kitos sistemos yra arba kokios nors pasenusios jau, kaip kad Windows XP, arba galimai dar jūs neišmokote jomis naudotis, kaip kad Windows 8 arba netgi Windows 7, taip kad čia toksai Pipedijos patarimas, katruomi jūs aišku galite pasikliauti, o paskui aišku tiktai nesakykit, kad Pipedija durna, nes patys kalti, nes mes tiktai patarėm.

Jei rimčiau, tai visais atvejais patariame geriau rinktis senesnes Windows versijas, nes tos daug greitesnės. Deja, senesnės darosi sunkiai palaikomomis, tad čia irgi problema, kaip pasirinkti geriau - ar iš bėdos lėtą sistemą, bet galinčią viską, ar sistemą, kuri lėtesnė, bet ne viską gali? Vienok atsakymo į klausimą nerasim, bet tik galim painformuoti, kad kai vartotojai pamato, kiek greičiau Windows 7 dirba ant kokios nors senesnės mašinos, lyginant su Windows 10, tai tie vartotojai žada visokią pragaištį, skleidžia prakeiksmus ir taip toliau, ir panašiai. Matyt, kad kažkodėl nemėgsta, kad tie naujesni Windows per lėtai veikia. Ir kas čia jiems nepatinka, nesuprantame...

Dar kadaise buvo kitų kontorų, kurios su Microsoft per kur nors konkuravo, kaip kad Borland, Digital Research, Apple, IBM, Oracle, Sun Microsystems ir Novell bei dar kokių nors kitų. Tai kaip kurių jau nėra, o kitos tai jau nekonkuruoja daugumoje, nes pati geriausia kompanija nukonkuravo visus. Tai dabar aišku, dar Google kelia galvą...

Jums taipogi Microsoft gali pasiūlyti ir dar kitų produktų, kuriuos rekomenduojame labai, kaip kad Bing, Hotmail ir MSN, o taip gi ir garsios programos Internet Explorer, Outlook bei Microsoft Office.