Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Google

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia irgi įdomu kartais pažiūrėt, ko žmonės ieško...

Gūglas arba Google - tai kaip sakant, daug jau yra žmonių, kurie netgi į naršyklės adreso eilutę nesugeba kokio interneto pavadinimo suvest, tai eina į Gūglą ir ten rašo paieškoj, pavyzdžiui taip - "http://www.pipedija.com/index.php/Dibilai" - vat taip ir atranda...

Tai jei jau tokie jūzeriai, tai jau nežinia, kas čia per kontora... Daugelis sako, kad internetas tai - Gūglė, tai gal jau išties taip ir yra. Tą dar gali jums patvirtinti ir visi SEO optimizatoriai, o jie juk pinigus iš to uždirba, iš visokių ten internetų, tai su jų nuomone verta čia skaitytis.

Dar yra jau visai naujas atsiradęs Google Plus, katras yra pavadintas taip, kad būtų daugiau, negu Google. Tai šiaip jau Snukiaknygė, tik kitų gamintojų. Tai čia dar linkime, kad bugų nebūtų, nes kai užvadino kaip "Google+", tai nuorodos tokios nesidaro ir Pipedija ant to lūžta, nes tas pliusas ant URL pavirsta į kažką neaiškaus ir paskui dingsta.

O dar yra toksai Google translate, kur Dirbtinis Intelektas stebuklingu būdu išverčia tekstus taip, kad kartais jie bet kokį ryšį su tema praranda. Tai paskui tuos tekstus visokie žurnalizdai prakišinėja žiniasklaidon vietoje rimtų straipsnių.

Neverta pamiršti ir Chrome OS, katrasai, beje, yra nukopipyzdintas nuo Linux!


Nu, dar Linkas dėl solidumo:

Gal kas nežinot, tai www.google.com

Čia vienas pasaulinės korporacios - interneto ofisas